سیاسی

میزبانی مسابقات لیگ دسته ۳ نیازمند تعامل و همکاری مسئولین است

به گزارش نسیم قائن ، علی آبادی رئیس هیئت فوتبال شهرستان قاینات شامگاه امشب در جلسه بررسی مشکلات و نیازمندیهای ورزش و جوانان شهرستان قاینات که با حضور عزیزی مدیر کل ورزش و جوانان استان و مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد با اشاره به حضور تیم فوتبال قاینات به عنوان نماینده خراسان جنوبی در لیگ دسته ۳،ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین شهرستانی و استانی که زمینه حضور تیم قاینات را در مسابقات لیگ دسته ۳ فراهم کرده اند گفت: با پیگیری هایی که اسحاقی نماینده شهرستان های قاینات و زیرکوه داشته اند اسپانسر تیم مشخص شده است.
وی در ادامه با بیان این که برای میزبانی مسابقات نیاز به همراهی و همکاری و همدلی مسئولین شهرستان داریم گفت: ما حداقل ها را برای میزبانی نداریم و فراهم نمودن امکانات نیاز به همراهی مسئولین استانی و شهرستانی دارد.
علی آبادی با بیان این که دغدغه ما و شماباید برای تیم قاینات به عنوان نماینده خراسان جنوبی باشد گفت: موفقیت تیم قاینات و برگزاری هر چه بهتر مسابقات در این شهرستان باعث درخشش نام خراسان جنوبی خواهد بود.
وی از مدیر کل ورزش و جوانان استان خواست تا در تامین اعتبار تعمیرات میدان چمن شهرستان قاینات هیئت فوتبال این شهر را کمک کنند.
وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری فرماندار،شهردار و شورای شهر که در تعمیر میدان چمن طی چند روز اخیر همکاری داشته اند گفت: بازهم تاکید می کنم برای برگزاری میزبانی خوب مسابقات نیازمند تعامل وهمکاری مسئولین هستیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا