سیاسی

مورد عجیب “سی‌سخت”؛ آبی که به آسیاب دشمن رفت+فیلم

به گزارش نسیم قائن ، شهر “سی سخت” مرکز شهرستان دنا است که در فاصله ۳۵ کیلومتری شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد قرار دارد. این شهر که با جاذبه های کم نظیر طبیعی، به شهری با جاذبه های گردشگری معروف است، این روزها با موردی عجیب در فضای مجازی معروف شده است.
فردی با حضور در این شهر و به تصویر کشیدن نشت آب از لوله ای شکسته، شهر را به گونه ای به تصویر می کشد که گویا هیچ مسئولی برای پرداختن به امور جاری بر سر کار خود نیست و به دروغ عنوان می شود که سه سال آب شرب در این شهر هدر می رود.
این کلیپ به طور عجیب در دست رسانه های معاند قرار گرفته و بدون بیان واقعیت ماجرا و با دستاویز قرار دادن مفروضات نادرست گوینده و تهیه کننده این کلیپ، آنرا ابزاری برای بیان غیرواقعی ناکارآمدی مسئولان پرتلاش یک شهر قرار می دهند و باز هم در موردی عجیب تر، نشت یک لوله آب که از یک سشکستگی معمولی ناشی شده به کل نظام جمهوری اسلامی نسبت داده می شود. نظامی که امروز دوست و دشمن در قدرت و صلابت آن شکی ندارند و تنها رسانه های معاند، تلاشی برای به تصویر کشیدن غیرواقعی ضعف ها با ابزار رسانه ای و سانسور سازی دستاوردها دارند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا