سیاسی

مهندس هوشیاری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت سیمان قاین معرفی شد

به گزارش نسیم قائن ، روز گذشته مراسم معارفه مدیر عامل جدید شرکت سیمان قاین در محل سالن فرهنگ وارشاد اسلامی قاین با حضور مسئولین استانی و کشوری برگزار شد .
اکبری مدیر کارخانه سیمان قاین در مراسم تکریم و معارفه مدیر عامل شرکت سیمان قاین گفت: در ۶ سال پیش که دکتر اقبالیان به عنوان مدیرعامل شرکت سیمان قاین معرفی شدند ،مشکلات اقتصادی و همچنین بازنشستگی نیروها در بدو ورود ایشان شروع شده بود که خوشبختانه با درایت کارخانه سیمان را به خوبی از این بحران ها عبوردادند و اکنون پس از ۶ سال کارخانه سیمان قاین به ثبات بسیار خوبی رسیده است .
وی افزود: در تنگناهای اقتصادی مدیریت بسیار خوب آقای اقبا لیان به گونه ای بود که حتی پیش فروش هم داشتند و به طوری که بالاترین تحویل سیمان را در اسفند سال گذشته با ۹۳ هزار تن سیمان داشته ایم واین امر در اردیبهشت سال جاری به ۱۰۰ هزارتن رسیده است که کار فوق العاده ای است.
اکبری از هزینه کرد ۴ میلیارد تومانی برای حفظ محیط زیست شهرستان توسط کارخانه سیمان قاین و به همت مدیر عامل شرکت سیمان اشاره کرد و گفت: سیمان قاین به اعتلای خود رسیده است و دکتر اقبالیان دراین زمینه بسیار زحمت کشیده اند و این روی وضعیت اقتصادی شهرستان بسیار موثر بوده است.
مهندس متشرع معاون امور شرکت های سیمان فارس،خوزستان و سیمان تامین در مراسم تکریم ومعارفه مدیر عامل شرکت سیمان قاین بیان داشت:دکتر اقبالیان از جمله مدیرانی هستند که هنوز آثار و برکات فعالیت ایشان در سیستان و بلوچستان و در فولاد خاش زبانزد است و در شهرستان قاین هم این استقبال نشان از مدیریت بسیار خوب ایشان بوده است.
وی درادامه گفت:مجموع هلدینگ ما ۳۱ درصد سیمان کشور را با ظرفیت حدود ۲۵ میلیون تن در اختیار دارد اما به دلیل رکودهای ساخت و ساز در کشور ومحدودیت در صادرات رقم تولید از ۲۴ میلیون تن در سال گذشته به ۱۶ وچهاردهم دهم میلیون تن کاهش یافته است.
متشرع افزود: ۱۳ نوع سیمان در مجموع ۱۷ شرکت سیمان ما تولید می شود و هریک از این شرکت ها دارای مدیران بسیار خوب و متعهدی نیز هستند.
حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین نیز درمراسم تودیع ومعارفه مدیر عامل شرکت سیمان قاین ضمن تقدیر و تشکر از خدمات ۶ ساله دکتر اقبالیان در سیمان قاین، ایشان را فردی بسیار مدیر و مدبّر و با وقار دانست و گفت: تجربه ۶ ساله ایشان در قاینات و استفاده از توان نیروهای بومی نشان از مدیریت بالای این شخص داشت .
امام جمعه قاین درادامه گفت: فطرت مادر زادی انسانها این گونه است که اگر کسی در حق ما لطف کند عقل می گوید که باید نسبت به او زبان تشکر داشته باشیم واگر چنین جلساتی هم گذاشته می شود براساس وجدان و فطرت و براساس اخلاق و عُرف و آموزه های دینی ماست .
مشیرالحق عابدی فرماندار قاین نیز دراین جلسه ضمن تقدیر و تشکر از مدیریت بسیار خوب دکتر اقبالیان در طول ۶ سال خدمت در سیمان قاین گفت: در اوضاع اقتصادی فعلی گذران شرکت ها مطمئنا نیازمند به توان مدیریتی ویژه ای دارد و آنچه که از برنامه های شرکت سیمان قاین داشته ایم و پیش فروش سیمان قاین قبل از تولید نشان از مدیریت بسیار خوبی مجموعه سیمان قاین دارد .
وی به حضور ۳۸۸ پرسنل که به صورت مستقیم در شرکت سیمان قاین مشغل به فعالیت هستند اشاره کرد و گفت: قطع به یقین بیش از این تعداد به صورت غیر مستقیم نیر مشغول به فعالیت هستند وجای بسی خرسندی دراین اوضاع اقتصادی است که نیروهای توانمندی در شرکت سیمان قاین مشغول به فعالیت هستند.
دکتر حمید اقبالیان نیز ضمن تقدیر و تشکر از کلیه مسئولین شهرستان و نیروهای سیمان قاین که ایشان را مورد لطف و عنایت خود قرارداده اند گفت: درطول مدت خدمت هیچ اقدامی را خود انجام ندادم و فقط یک هماهنگ کننده بودم و تمام زحمات توسط همکاران ما انجام شده است.
وی به حضور نیروهای بومی در کارخانه سیمان قاین اشاره کرد و گفت: در طول این مدت سعی شد که نیروهای بومی منطقه در کارخانه سیمان به کار گیری شوند و به همه همکاران خود نیز سفارش کردم که در جهت حمایت از تولید کنندگان داخل شهرستان تا حد امکان از کالای داخل استفاده شود و چرخه اقتصادی را در منطقه خرج کنیم تا تاثیر مثبتی براقتصاد منطقه داشته باشد .
در پایان از زحمات ۶ ساله دکتر اقبالیان تقدیر و مهندس هوشیاری به عنوان مدیر عامل جدید شرکت سیمان قاین معرفی شد.
مهندس هوشیاری فعالیت در شرکت سیمان ایلام،شهرکرد ،خوزستان و کاشی سعدی و مدیر عامل کاشی وسرامیک الوند را در کارنامه خود دارد .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا