اخبارشهرستان

مشکلات ۱۴ واحد تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان درقاینات بررسی شد

جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان در شهرستان قاینات با حضور مسئولین استانی و شهرستانی برگزار شد.

به گزارش نسیم قاین،جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان با حضور اشرفی معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار ،اسحاقی رئیس مجمع نمایندگان استان و نماینده مردم شهرستان های قاینات و زیرکوه و برخی مدیران دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستانی در محل سالن اجتماعات فرمانداری شهرستان قاینات برگزار شد.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار خراسان جنوبی از بررسی مشکلات ۱۴ واحد تولیدی در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید درقاینات خبر داد و گفت:دراین جلسات مسائل و مشکلات ۱۴ واحد تولیدی مورد بررسی قرار گرفته و با حضور مدیران ذی ربط راهکار‌های لازم برای رفع مشکلات آن‌ها ارائه شده است.

او با تأکید بر اینکه مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید لازم الاجراست، افزود: اگر دستگاه‌های متولی در بازه زمانی مشخصی مصوبات را اجرایی نکنند، این اقدام ترک فعل محسوب می‌شود و قابلیت پیگیری از طریق دبیرخانه کارگروه را دارد.

اشرفی افزود: مسائل زیر ساختی ، تسهیلات و مشکلات بانکی ، مالیات از مهمترین مشکلات واحد‌های تولیدی است که امروز در این کارگروه مورد بررسی قرار گرفت.
فرماندار در این جلسه به تقویت واحد های تولیدی و صنعتی و نقش آن در ایجاد اشتغال برای جوانان تاکید کرد و تسهیل و رفع موانع تولید برای این واحدها را از دستگاه های اجرایی خواستار شد.

خبرنگار:حسین اکبری

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا