اسلایدر بزرگشهرستان

مدیر جهاد کشاورزی قاین :افتتاح۱۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد و ۸۹۶ میلیون تومان در هفته جهاد کشاورزی درقاینات

مدیر جهاد کشاورزی قاین از افتتاح۱۸پروژه با اعتبار ۲۰ میلیارد و ۸۹۶ میلیون تومان در شهرستان قاینات خبر داد و گفت:با اجرای این پروژه ها۱۶٠۲ خانوار از مزایای آن بهره مند خواهد شد.

به گزارش نسیم قاین، سید موسی موسوی مدیریت جهاد کشاورزی قاینات در گفتگو با خبرنگار نسیم قاین گفت:همزمان با فرا رسیدن هفته جهاد کشاورزی سال ۱۴۰۲ تعداد ۱۸ پروژه با اعتباری بالغ بر ۲۰ میلیارد و ۸۹۶ میلیون تومان به بهره برداری می رسد که از این میزان ۳میلیارد و ۵۷۹ میلیون تومان از محل اعتبارات دولتی، ۱۲ میلیارد و ۸۷ میلیون تومان خودیاری مالکین، ۵ میلیارد و ۲۳۰ میلیون تومان تسهیلات بانکی می باشد.

وی افزود:با بهره برداری از این پروژه ها، جمعیت برخورداری بالغ بر ۴۰۰۰ نفر مشتمل بر۱۶۰۲ خانوار بهره مند خواهند شد و همچنین ۹ نفر اشتغال جدید و ۱۴۳ نفر تثبیت اشغال در پی خواهند داشت.
موسوی در ادامه گفت: از مجموع ۱۸ پروژه، تعداد ۹ پروژه متعلق به مدیریت جهاد کشاورزی قاینات، ۸ پروژه توسط اداره امور عشایری شهرستان و یک پروژه متعلق به اداره منابع طبیعی شهرستان می باشند.
وی ادامه داد: از تعداد ۱۸ پروژه، ۱۷ پروژه به بهره داری و یک پروژه کلنگ زنی سالن توسعه گاوداری فری استال شرکت سهامی زراعی اسلام آباد با برآورد هزینه کرد ۱۲۰ میلیارد ریال می باشند.
مدیر جهاد کشاورزی قاینات در ادامه با اشاره به برنامه های هفته جهاد کشاورزی که از ۲۱ تا ۲۷ خرداد به نام هفته جهاد کشاورزی نامگذاری شده است گفت: غبارروبی مزار شهدا ودیدار با خانواده محترم شهدا وایثارگران، دیدار با جمعی از مسئولین شهرستان ،مراسم پیاده روی خانوادگی کارکنان جهادکشاورزی، اردوی جهادی به اتفاق ادارات دامپزشکی و امور عشایر شهرستان در روستای دعوت، افتتاح پروژه های شاخص، برگزاری میز خدمت با حضور روسای ادارات تابعه و وابسته به جهاد کشاورزی در محل مصلی نماز جمعه نشست بصیرتی در محل مدیریت جهاد کشاورزی با هدف تبیین اهداف و راهبردهای انقلاب و نقش جهاد کشاورزی در پیشبرد این اهداف با سخنرانی نماینده محترم ولی فقیه حجت الاسلام والمسلمین مظاهری فر از اهم برنامه های این هفته خواهد بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا