سیاسی

مجلس برای تحقق شعار سال گام های بلندی برخواهد داشت/ در انتخابات شوراها طایفه ای و سلیقه ای عمل نکنید

به گزارش نسیم قائن ، در اولین روز از سال۱۴۰۰ نماینده مردم قاینات و زیرکوه با اهالی روستای سفتوک از توابع بخش مرکزی شهرستان قاینات دیدار و گفتگو کرد.
اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در این دیدار با اشاره به نام گذاری سال۱۴۰۰ از سوی رهبری و تاکید بر مانع زدایی در راه تولید گفت:قطعا مجلس در سال جاری برای رفع موانع تلاش خواهد کرد و دراین مسیر گام های محکمی برخواهد داشت.
وی ادامه داد: قطعا اگر موانع تولید برداشته نشود در کشور رشد و پیشرفتی نخواهیم داشت.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه اظهارکرد: یکی از موضوعاتی که مجلس باید به آن ورود کند موضوع بانکهاست که دراین زمینه مجلس با برنامه دقیق تری بر بانکها و سود های بانکی نظارت خواهد داشت.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه درادامه ضمن درخواست از مردم برای شرکت در انتخابات پیش رو گفت: در انتخاب رئیس جمهور مردم باید برای برخورداری از انقلاب انتخاب خوبی داشته باشند .
وی ادامه داد: در انتخابات ریاست جمهوری، عده ای دوباره با پرچم تزویر به سراغ شما خواهند آمدولذا باید مواظب باشید.
اسحاقی با بیان این که برخی می گویند با اتکا به غرب می توانیم پیروز شویم به والله دروغ است و اینها تزویر است و تزویر یعنی ریاکاری و نگاه دوباره به غرب
وی افزود:امروزه ،تزویر برای ما آمریکاست وما هیچ وقت به دولت آمریکا نمی توانیم اعتماد کنیم و یکی از دلایل عقب افتادگی ما اتکا و اعتماد به غرب خواهد بود.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه به انتخابات شورای اسلامی شهر و روستا اشاره داشت و گفت: مردم در انتخابات شوراها طایفه ای و سلیقه ای عمل نکنند و به دنبال افرادی باشند که به نفع مردم کار کنند .
وی ادامه داد: تعارفات را کنار بگذاریدو قوم و خویشی رای ندهید.
اسحاقی در ادامه از ردیف اعتبار بودجه ۱۲ میلیاردتومانی برای بیمارستان زیرکوه در سال جاری خبر داد و گفت:خوشبختانه با پیگیری های انجام شده سی تی اسکن وارد بیمارستان قاین و نصب و به زودی راه اندازی می شود و همچنین قرارداد دو دستگاه ام ار آی و مامو گرافی به نام قاین بسته شده است و ظرف ۱۰ ماه آینده تحویل بیمارستان قاین خواهد شد.
دراین دیدار حجت الاسلام مرتضائی نیا امام جمعه زیرکوه و از اهالی روستای سفتوک به برخی از مشکلات اشاره کرد و گفت: ۴ کیلومتر از راه روستایی خنجوک به سفتوک نیاز به زیر سازی و آسفالت دارد که با اجرای این طرح ۱۵ کیلومتر مسیر قاین به بیرجند نزدیک تر می شود.
وی این طرح را یکی از قول های معتمدیان استاندار سابق بیان کرد و گفت: امیدواریم که هرچه سریعتر این خواسته به حق مردم محقق شود.
بازسازی گلزار شهدای روستای سفتوک،اجرای طرح هادی ،ادامه دیوار ساحلی روستا،اجرای بند خاکی روستاو از دیگر مشکلاتی بود که دراین جلسه مطرح و خواستار تسریع در اجرای این طرح ها شدند.
مرتضایی نیا همچنین از پیگیری های نماینده قاینات و زیرکوه در اخذ مجوز بیمارستان زیرکوه و همچنین پیگیر جهت تهاتر ساختمان تامین اجتماعی زیرکوه با وزارت بهداشت ودرمان تقدیر کرد.
کریمی فرماندار قاین نیز از تسریع در روند کاری جاده بیرجند قاین خبر داد و گفت: این طرح تا خرداد ۱۴۰۰ به بهره برداری خواهد رسید
وی همچنین از دوبانده شدن محور سه راهی ورزگ به خواف خبر داد و گفت: ۳۲ کیلومتر از جاده قاین گناباد نیز در دست اجراست.
کریمی با بیان این که روستاهای غرب شهرستان قاینات نیازمند توجه ویژه است گفت: تلاش خواهد شد تا در خصوص برخی از مشکلات مطرح شده در سال جاری اعتبار تخصیص یابد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا