سیاسی

لازمه خدمت صادقانه برنامه ریزی درست و صحیح/سیاست زدگی مزمنی بر شهرستان قاینات حاکم است

به گزارش نسیم قائن ، علی اسماعیلی معاون سیاسی ،امنیتی ،اجتماعی استاندار خراسان جنوبی در مراسم تکریم و معارفه فرماندار قاینات اظهارکرد:همان طور که همگان مستحضر هستند این تغییر مدیریتی طبیعی و گردش نخبگان است.
وی ادامه داد : این جلسه که به عنوان تکریم و معارفه فرماندار قاینات برگزار شده است جلسه انتقال قدرت نیست و قدرت اولامتعلق به خداوند وثانیا متعلق به مردم است بلکه جلسه انتقال مسئولیت است
معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی استاندار گفت: مدیریت و حکومت داری کار سختی است و هرکاری انجام شود یک سری محدودیت هایی وجود دارد و امکانات محدود است و همه را نمی توان منصوب کرد و پست داد.
وی با بیان این که لازمه خدمت صادقانه این است که با برنامه ریزی درست و صحیح حرکت کنیم گفت: همه ما مدیران باید این نکته را بپذیریم و بدانیم که چشم ونگاه بخش عظیمی از مردم شهرستان قاینات به من و شماهایی است که می خواهیم به آنها خدمت کنیم.
وی افزود: باید مقدورات و محدودیت ها به مردم گفته شود و هرجایی نتوانستیم کاری را انجام دهیم از مردم عذرخواهی کنیم.
اسماعیلی با اشاره به مسائل پیش آمده در فضای شهرستان در خصوص جابه جائی فرماندار قاینات گفت: این شائبه به وجود نیاید که در جابه جایی فرماندار مسائل سیاسی و مسائل پشت صحنه ای وجود داشته است.
وی خطاب به فرماندار جدید قاین گفت: بسیاری از مسائل را نشنیده بگیرید و به مسائل و حرفهایی که گفته می شود واین که زد وبندهایی بوده است توجه نکنید..
اسماعیلی ادامه داد: تغییرات مدیریتی به دلیل سیاست دولت دوازدهم بوده است که استانداران و فرمانداران بومی به دلیل برخی از توقعاتی که وجود داشت آن چنان تجربه ای که انتظارش بود حاصل نشد.
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار خراسان جنوبی با بیان این که باید از همه طیف های سیاسی و گروههای شهرستان در جلسات مشاوره ای استفاده شود گفت: یکی از برنامه های دولت که از سوی وزرات کشور ابلاغ شده است تشکیل شورای گفتگوهای سیاسی است و این به فرمانداران هم ابلاغ شده است و فرماندار شهرستان با تشکیل این شورا از توان همه طیف ها و گروههای سیاسی استفاده کنند.
اسماعیلی در بخش دیگری از سخنانش گفت:در شهرستان قاینات سیاست زدگی مزمنی حاکم است و بیش از اندازه انرژی ما صرف همدیگر شده است.
وی تصریح کرد: کار سیاسی ،زمان و مکان وحد وحدودش مشخص است و حزب ها وگروهایی که می خواهند در زمان خودش کار سیاسی انجام دهند باید ثبت شوند و در زمان انتخابات فعالیت کنند واکنون دوسال دیگر تا پایان انتخابات مانده است و همه باید در عمل کمک کنیم تا شهرستان خودمان را بسازیم.
اسماعیلی در ادامه با تاکید در برهمدلی به صورت عملی گفت: مدیران باید به دور از طیف و گروه سایسی برای مردم خدمت کنند ومخلص این مدیران هم هستیم .
معاون سیاسی امنیتی اجتماعی استاندار در بخش پایانی سخنان خود با ارائه نکاتی از فرماندار جدید خواست تا اولویت کار در زمینه اشتغال و سرمایه گذاری و شهرک صنعتی شهرستان و فعالیت های عمرانی باشد .
وی بر وحدت و همدلی به صورت عملی تاکید کرد و گفت: در اجرای برنامه ها قانون مداری که شعار دولت است مد نظر باشد .
اسماعیلی گفت: حضور فعال در بین مردم،نگاه کردن با یک دید به همه مردم و گروهها،تدوین سند توسعه قاینات ، تلاش در جهت جذب وهدایت سرمایه گذار،شفافیت در عملکرد،به خصوص در توزیع اعتبارات، رسیدگی ویژه به مسائل عشایر و روستائیان ،همکاری و تعامل با شورای تامین شهرستان، شنیدن همه خواسته ها و نظرات مردم و عملیاتی کردن در چارچوب قانونی، حضور مستمر در استان و در تهران به منظور پیگیری امورات باید مدنظر فرماندار شهرستان قاینات باشد .
وی افزود: قاینات و زیرکوه را جدانبینید و جلسات مشترکی بین فرمانداران این دوشهرستان گذاشته شود
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا