سیاسی

قهرمانان مسابقات کاراته بانوان قاینات معرفی شدند

به گزارش نسیم قائن ، ناصر زردی گفت: در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای ورزشی و گرامیداشت هفته ولایت و امامت مسابقات قهرمانی کاراته سبک IFK شهرستان قاینات برگزار شد.
وی افزود: در این مسابقات ۱۵ بانوی کاراته‌کا در دو بخش کومیته و کاتا در خانه هنرهای رزمی قاین با یکدیگر به رقابت پرداختند.
رئیس هیئت کاراته خراسان جنوبی تصریح کرد: در بخش کومیته مسابقات قهرمانی کاراته قاینات و در وزن ۴۰ کیلوگرم سعیده بهارستانی بر سکوی قهرمانی ایستاد، اسماء آشوری نایب قهرمان شد و تارا جانی رتبه سوم را کسب کرد.
زردی خاطرنشان کرد: در وزن ۳۰ کیلوگرم بخش کومیته این دوره از مسابقات مریم حاجی‌نژاد بر سکوی نخست ایستاد، فاطمه عباسی‌مقدم در جایگاه دوم قرار گرفت و زهرا مرتضی‌زاده مقام سوم را به دست آورد.
وی یادآور شد: در بخش کاتا (کمربند نارنجی و آبی) مسابقات قهرمانی کاراته سبک IFK شهرستان قاینات، ساجده زارعی قهرمان شد، فاطمه عباسی‌مقدم نایب قهرمانی را از آن خود کرد و تارا جانی رتبه سوم را کسب کرد.
رئیس هیئت کاراته خراسان جنوبی ادامه داد: در بخش کاتا (کمربند زرد و سبز) این دوره از مسابقات زهرا مرتضی‌زاده بر سکوی نخست قرار گرفت، اسماء آشوری نایب قهرمان شد و سعیده بهارستانی مقام سوم را به دست آورد.
زردی گفت: مسئولیت برگزاری مسابقات قهرمانی کاراته سبک IFK شهرستان قاینات بر عهده فاطمه‌السادات براتی بود و به نفرات برتر نیز از طرف مؤسسه زبان حافظ جوایزی اهدا شد.
منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا