سیاسی

فرهنگیان نقش مهمی در بصیرت افزایی دارند/مشارکت حداکثری در انتخابات باعث نا امیدی دشمنان می شود

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رمضانعلی فرحبخش ثانی فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم نواخته شدن زنگ سپاس معلم که صبح امروز در دبستان شاهد یاس نبی برگزار شد اظهارکرد: مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب بر توجه به جوانان تاکید داشته اند و بارها فرموده اند اگر می خواهید مشکلات نظام و انقلاب و معیشتی و سیاسی و امنیتی حل شود باید نگاهمان به جوانان باشد.
وی ادامه داد:با وجود این که نگاه نائب امام زمان (عج) به جوانان باشد اما برخی جاها کمتر به جوانان بها داده می شود و ان شاء الله به فضل الهی و به همت و تلاش جوانان خواهیم توانست مشکلات را یکی پس از دیگری حل کنیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه با بیان این که سال۱۴۰۰ یک سال سرنوشت ساز برای کشور ماست گفت: قوه مجریه مهمترین و موثرترین مدیریت اجرایی کشور است و مدیریت بیش از هزار کار اجرایی کشور بر عهده قوه مجریه است و وظیفه من و به خصوص شما فرهنگیان که یک خانواده بزرگ از نظام جمهوری اسلامی هستید نقش بزرگی در بصیرت افزایی و انتخابات دارید .
وی ادامه داد: مشارکت حداکثری موضوعی است که باید آگاهانه و از روی بصیرت و شناخت باشد .
فرحبخش بر انتخاب شخص اصلح بر اساس شاخصه هایی که مقام عظمای ولایت بیان فرموده اند تاکید کرد و گفت: رئیس جمهور آینده باید روحیه جهادی و انقلابی داشته باشد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در ادامه با بیان این که مشارکت حداکثری در انتخابات باعث عقب نشینی دشمن و ناامیدی آنان می شود گفت: وظیفه همه ما در مرحله اول مشارکت حداکثری است.
سرهنگ فرحبخش بیان داشت: رویکرد سپاه و بسیج در انتخابات روشنگری و کمک به امنیت در انتخابات است و برای ما مشارکت از همه چیز مهم تر است و قطعا بصیرت افزایی را سرلوحه کار خود قرار می دهیم اما سیاست زده نیستیم.
وی در پایان افزود: همه ماباید تلاش کنیم ودر امورات سیاسی و اقتصادی و اجتماعی باید تلاش کنیم و زمینه مشارکت حداکثری را فراهم کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا