اخباراسلایدر بزرگشهرستانویژه خبری

فرمانده سابق سپاه مازندران در مراسم سوم خرداد در قاین: حضور مردم در صحنه سیلی به دشمن زدن است/رزمندگان ما باقدرت ایمان پیروز میدان بودند

سردار گرمه ای با بیان این که حضور مردم در میدان سیلی به دشمن است گفت: اقتدار ایران ریشه در حمایت مردم از نظام است

به گزارش نسیم قاین، سردار گرمه ای در مراسم گرامیداشت سوم خرداد که در حسینیه سردار حاج قاسم سلیمانی قاین برگزار شد بیان داشت: از ۲۷۲٠سال قبل تا کنون حدود ۱٠۷٠جنگ در کشور اتفاق افتاده است که نیمی ازین جنگها مربوط به دوران قبل از اسلام است ونیمی دیگر در دوران اسلامی به وقوع پیوسته است ـ

وی افزود:در تحلیل این جنگها، تمام جنگها یک طرف و ۸سال دفاع مقدس یک طرف که این جنگ یک جنگ جهانی علیه ایران بود.

سردار گرمه ای ادامه داد: ایران در شرایط اول انقلاب قدرت دفاعی چندانی نداشت وبا دست خالی ولی با ایمان ومقاومت توانستند به موفقیت های بزرگی دست یابند.

فرمانده سابق سپاه استان مازندران مسئول سازمان پیشکسوتان خراسان رضوی در ادامه سخنانش با اشاره به جنگ های ترکیبی، شبیه خونپهای فرهنگی، جنگ اقتصادی گفت: دشمن همزمان با جنگ اقتصادی، جنگ رسانه ای وجنگ در فضای مجازی را برعلیه ما شروع کرد وهمزمان جبهه های دیگر را به روی کشور ماگشود.

این مقام مسئول بیان داشت: امروز مهم ترین جنگ، جنگ شناختی است که ابعاد متعددی دارد سردار گرمه ای در مراسم گرامیداشت سوم خرداد که در حسینیه سردار حاج قاسم سلیمانی قاین برگزار شد بیان داشت: از ۲۷۲٠سال قبل تا کنون حدود ۱٠۷٠جنگ در کشور اتفاق افتاده است که نیمی ازین جنگها مربوط به دوران قبل از اسلام است ونیمی دیگر در دوران اسلامی به وقوع پیوسته است ـ

وی افزود:در تحلیل این جنگها، تمام جنگها یک طرف و ۸سال دفاع مقدس یک طرف که این جنگ یک جنگ جهانی علیه ایران بود.

سردار گرمه ای ادامه داد: ایران در شرایط اول انقلاب قدرت دفاعی چندانی نداشت وبا دست خالی ولی با ایمان ومقاومت توانستند به موفقیت های بزرگی دست یابند.

فرمانده سابق سپاه استان مازندران ومسئول سازمان پیشکسوتان خراسان رضوی در ادامه سخنانش با اشاره به جنگ های ترکیبی، شبیه خون های فرهنگی، جنگ اقتصادی گفت: دشمن همزمان با جنگ اقتصادی، جنگ رسانه ای وجنگ در فضای مجازی را برعلیه ما شروع کرد جبهه های دیگر را به روی کشور ماگشود.

این مقام مسئول بیان داشت: امروز مهم ترین جنگ، جنگ شناختی است که ابعاد متعددی داردوامروز دریک جبهه وسیع ازجنگ علیه خودمان هستیم ودشمن در برخی مواقع سوار بر احساسات مردم می شوند ومردم را تحریک می کنندکه در اغتشاشات ۱۴٠۱این را داشتیم ودشمن هم به درستی ودقیق برای خودش برنامه ریزی کرده بود اما تنها چیزی که روی آن حساب بازنکرده مردم بودند.

وی افزود: مردم همیشه به موقع به صحنه آمدند ونقشه های دشمن را خنثی کردند و در ۲۲بهمن چنان سیلی برگوش دشمن زدند که فهمیدند اشتباه کردند.

مسئول سازمان پیشکسوتان خراسان رضوی اظهار کرد: اگر دیدید عربستان، امارات وبسیاری از کشورهابعد از اتفاقات سال گذشته به سمت ایران آمدند نشان از قدرت مردم است.

وی خطاب به حضار گفت: امسال یکی از سالهایی است که مردم باید خوب به صحنه بیایند که این خود سیلی زدن به دشمن است واین مهمترین اصل است و رهبری هم همیشه تاکید بر حضور حداکثری دارند واین حضور حداکثری می تواند پاسخ به کسانی باشد که رفراندوم را مطرح می کنند.

سردار گرمه ای در ادامه سخنان خود گفت: نگاه این دولت در راستای نگاه امام و رهبری است واین بسیار مهم است ودولت مردان هم نیاز به حمایت مردم دارند.

فرمانده سابق سپاه مازندران درادامه بیان داشت: جنگ ما یک جنگ مردمی بود وامروز همین مردم پای این نظام ایستاده اند واگر امروز گفته می شودما تلاویو را باخاک یکسان می کنیم، اگر امروز با اقتدار در خلیج فارس ناو های امریکایی را مجبور میکنیم توقف و به زبان فارسی حرف بزنند، اگر یک کشتی ما رادر انگلیس میگیرند وما دوکشتی انگلیسی را توقیف می کنیم این اقتدار ریشه در حمایت مردم از نظام جمهوری اسلامی است و بس.

وی تفزود: امروز پهبادهای ایران حرف اول را در دنیا می زند، امروز ظرفیت علمی کشور باعث حیرت دشمنان شده است واین ها اقتدار ایران است واین اقتدار زمانی پایدار خواهد شد که مردم در میدان باشند وخسته نشوند.

وی گفت: ماهم از مشکلات اقتصادی خبر داریم، تورم وحشتناک است واقتصاد مارا دچار مشکلات کرده است، همه را میفهمیم وباید کمک کنیم تا ازاین وضعیت رهایی پیدا کنیم.

سردار گرمه ای در پایان گفت: شعار ایران قوی شعار دولت و رهبر ماست واین شعار قوی بودن ایران در همه ابعاد است وباید ایران قوی را جهانی کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا