سیاسی

فتنه ۸۸ یک فتنه عادی نبود/۹ دی روز بصیرت عاشورایی ملت ایران

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام وافی مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه قاینات در مراسم گرامیداشت ۹ دی که پیش از ظهر امروز در محل حسینیه شهید سلیمانی برگزار شد با بیان این که روز ۹ دی روز بصیرت عاشورایی ملت بزرگ ایران است گفت: فتنه ۸۸ یک فتنه عادی نبود بلکه دشمن برنامه ریزی کرده بود که انقلاب و نظام ما را به نابودی بکشاند و با خود این امید را داشتند که این بار جواب می گیریم ولی اینها غافل از این بودند که ملت ایران پشتیبان ولی فقیه ای هستند که با یک خطبه نماز جمعه تمام محاسبات دشمن را به هم ریخت و حتی خود وزیر امور خارجه وقت انگلستان در آن دوران به این موضوع اذعان کرده بود که با یک خطبه نماز جمعه تمام محاسبات ما برای سرنگونی ایران برهم ریخت .
وی درادامه با اشاره به وقایع سال ۸۸ گفت: مگر رهبری نگفتند که اگر مدعی هستید تقلب شده است از راه قانونی اقدام کنید،در حالی که انها فقط بر طبل باطل شدن انتخابات می کوبیدند و از راه قانونی وارد نمی شدند.
حجت الاسلام وافی بیان داشت: حمله به مردم ونیروهای انقلابی و عزاداران عاشورایی و نیروهای بسیجی و تحریکات زیادی که داشتند باعث شد که جمع زیادی درآن زمان کشته شوند تا این که در دی ماه ۱۳۸۸ ملت ایران با پیروی از ولایت فقیه در مقابل فتنه گران ایستادند و بیعت مجددی با مقام معظم رهبری کردند و ملت ما که درس مبارزه را از واقعه کربلا آموخته اند از فتنه بیست ساله علیه نظام جان سالم به در بردند.
مسئول نمایندگی ولی فقیه در بخش دیگری از سخنان خود به شهادت سردار سلیمانی اشاره داشت و گفت: شهید سلیمانی شاگردان زیادی در مکتب خود پرورش داد .
وی افزود:دراین انقلاب ریزش ها و رویش هایی هم داشته ایم و رویش های انقلاب ما بیشتر بوده است و نمونه کوچک آن شهید حججی که نه امام را دیده بود و نه انقلاب را درک کرده بود با شهادت خود کاری کرد که تشییع جنازه اش عظمتی را در عالم به وجودآورد که حتی خود داعش از نحوه شهادت این شهید که قطعه قطعه شده بود پشیمان گشتند .
وی به تشییع جنازه با شکوه شهیدسلیمانی نیزاشاره کرد و گفت: شهید سلیمانی اخلاص داشت واین اخلاص در تشییع جنازه شهید سلیمانی به عینه دیده شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا