سیاسی

غدیر نقطه تلاقی کاروان رسالت با طلایه داران امامت است

به گزارش نسیم قائن ،در پیام ‘ وجه الله خدمتگزار’ آمده: واقعه غدیر تنها یک رویداد تاریخی نیست که در کنار دیگر رویدادها بدان نگریسته شود، غدیر تنها نام یک سرزمین نیست؛ یک تفکر است، نشانه و رمزی است که از تداوم خط نبوت حضرت محمد(ص)در ولایت حضرت علی(ع) حکایت می کند.
در ادامه این پیام آمده: غدیر یک سرزمین نیست؛ چشمه ای است که تا پایان هستی می جوشد، کوثری است که فنا بر نمی دارد، افقی است بی کرانه و خورشیدی است عالمتاب.
این پیام می افزاید: غدیر، روز حماسه جاوید، روز ولایت و امامت، روز وصایت و اخوت، روز نعمت و شکر گزاری، روز تبریک و تهنیت، روز شادی و سرور و هدیه فرستادن، روز عهد و پیمان و تجدید میثاق، روز تکمیل دین و بیان حق، روز راندن شیطان، روز معرفی راه و رهبر، روز آزمون، روز یاس دشمن و امیدواری دوست و خلاصه روز اسلام، قرآن و عترت است؛ روزی که پیروان واقعی مکتب حیات بخش اسلام آن را گرامی می دارند و به همدیگر تبریک می گویند.
در این پیام استاندار خراسان جنوبی ضمن تبریک عید بزرگ و خجسته غدیر به عموم مسلمین بویژه مردم استان، موفقیت همگان را در پیمودن راه شهدا، با بهره گیری از آرمان های بلند بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران در پرتو منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی و برنامه های دولت تدبیر و امید را از درگاه خداوند متعال مسئلت داشته است

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا