سیاسی

طلسم مدیریت آموزش و پرورش قاین بالاخره گشوده شد/در انتخاب مسئولیت ها در آموزش وپرورش توازن برقرار شود

به گزارش نسیم قائن ، مراسم تودیع ومعارفه مدیریت آموزش و پرورش قاین صبح امروز با حضور مسئولین استانی و شهرستانی در محل تالار فرهنگ خانه معلم برگزار شد .
حجت الاسلام علی رحمانی امام جمعه قاین در این مراسم گفت:بالاخره پس از مدت حدود ۸ ماه از سرپرستی اداره آموزش و پرورش شهرستان ،طلسم مدیریت این اداره که مشخص نبود توسط کدام رمّال بسته شده بود گشوده شد .
وی ادامه داد: برای تصدی گری مدیریت آموزش وپرورش شهرستان بارها از سوی مدیر کل محترم اسامی به عنوان شور و مشورت با ما مطرح می شد و من هیچ گاه شخص خاصی را معرفی نکردم و فقط شناخت خود را می گفتم و به مسئولین هم عرض کردم که انتخاب با شما و دوستان شماست .
امام جمعه قاین درادامه سخنان خود گفت: در انتخاب افراد برای مسئولیت پذیری اصل جوهره انسان است و تقاضای ما هم از مدیر جدید آموزش و پرورش این است که در انتخابات و مسئولیت ها توازن برقرار شود .
احمد احمدی فرد سرپرست آموزش و پرورش قاین نیزدراین جلسه با ارائه گزارشی از فعالیت های اقدام شده در مدت تصدی این اداره گفت: علی رغم همه مشکلات وتنگناهای اقتصادی ،از رندمان کاری و کارنامه خود ناراضی نیستم و هرچند دیگران باید دراین زمینه قضاوت کنند اما با اعتبارات قطره چکانی و دهها پست خالی مدیریت در اداره و با تلاش همکاران ما توفیقات نسبتا خوبی به دست آوردیم.
وی گفت: در مقطع ابتدایی در حالی که ۸ ماه پست معاونت ابتدایی ما خالی بود اما در جشنواره جابرن حیان و خاوران شناسی مقام اول استانی را کسب کردیم.
احمدی ادامه داد:در مقطع متوسطه کسب ۹۰ رتبه تک ،دو و سه رقمی کنکور،مقام اول مسابقات علوم آزمایشگاهی و کسب ۱۴ رتبه برتر استانی و کشوری در این مقطع ،کسب مقام اول پژوهش سرای دانش آموزی در استان و کسب مقام دوم کشوری پژوهش سرا.،در معاونت پرورشی با وجود عدم معاونت پرورشی دراداره ،کسب ۸۰ رتبه استانی در مسابقات قرآن،عترت ،نماز ،پرسش مهر و .. وراهیابی به مرحله کشوری از جمله موفقیت های آموزش وپرورش شهرستان بوده است.
وی اضافه کرد:در بحث معاونت پشتیبانی وبا حمایت خیرین واولیاء در زمینه ساخت فضاهای آموزشی می توان به ساخت مدرسه ۶ کلاسه امام جعفر صادق با اعتباری بالغ بر ۶۰۰ میلیون تومان،آموزشگاه سه کلاسه چاه اسلام آباد با اعتبار ۱۵۰ میلیون تومان،آموزشگاه دو کلاسه چاه کاظمی با اعتبار ۹۰ میلیون تومان و آموزشگاه ۱ کلاسه بن خونیک با اعتبار ۶۰ میلیون تومان اشاره کرد.
احمدی فرد از شوفاژکشی بیش از ۱۲۵ مدرسه با اعتبار ۲ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان با کمک خیرین در طی ۲ سال خبر داد و گفت: از این تعداد ۲۵ مدرسه در ۶ ماهه اخیر بوده است .
احمدی فرد همه این موفقیت را مدیون همکاری و همدلی مدیران مدارس و اولیاء دانش اموزان ومسئولین شهرستانی برشمرد.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا