سیاسی

طرح بازیافت پسماند در مناطق شهری و روستایی قاینات اجرایی شود

به گزارش نسیم قائن ، مهندس کریمی فرماندار قاینات روز گذشته در همایش بخشداران، دهیاران و شورا های اسلامی بخش های استان خراسان جنوبی که با حضور دکتر جمالی نژاد معاون عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزیر کشور در قاین برگزار گردید؛ اظهار داشت:شهرستان قاینات با پنج نطقه شهری و ۱۷۳ روستا پرجمعیت ترین شهرستان استان خراسان جنوبی می باشد.
فرماندار در ادامه، بیان داشت: علی رغم اقدامات بسیار مؤثر و چشم گیر دولت تدبیر و امید در سطح شهرها و روستاها، امروزه بیش از ۷۰ روستای شهرستان قاینات دارای تنش آبی است که دربیش از ۳۰ روستای این شهرستان آب شرب مردم با تانکر حمل می شود. لذا ایجاد زیرساخت های لازم و امکانات رفاهی در راستای بهبود خدمات رسانی و امید به زندگی و ماندگاری مردم در روستاها بسیار مؤثر می باشد.
کریمی از اجرای موفق طرح مسکن محرومین در شهرستان قاینات ،گفت: در شهرستان قاینات ۱۱۶۳ واحد مسکونی در طرح مسکن محرومین اجرا شده که ۷۶۲ واحد آن آماده بهره برداری می باشد.
وی گفت :در ۵ نقطه شهری شهرستان یک میلیون و ۸۵۰ هزار متر مربع زیر سازی و آسفالت شده است.
فرماندار قاین در این جلسه خواستار اجرای طرح بازیافت پسماند متمرکز روستاها ، و ۵ نقطه شهری قاینات، ارتقای تجهیزات ایمنی و مدیریت بحران شهرداریها و دهیاریها و همچنین خواستار توزیع قیر رایگان شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا