سیاسی

صنایع مرتبط با فولاد به سمت قاینات هدایت شود

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در جلسه شورای اداری شهرستان قاینات که با حضور استاندار خراسان جنوبی برگزار شد اظهارکرد:شهرستان قاینات دومین شهر پرجمعیت استان است و اینجا شهرستانی است که علما و دانشمندان جنوب خطه خراسان بیشتر دراین منطقه حاضر بوده اند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در ادامه با اشاره به راه اندازی فاز اول فولاد قاینات در آینده ای نزدیک اظهارکرد:از همه مسئولین استان خواست که صنایع مرتبط با فولاد را به سمت قاینات هدایت کنند.
وی ازاعتبار ۲میلیارد و۸۰۰میلیون تومانی صندوق توسعه ارزی برای راه آهن استان خبر داد گفت:قرار بر این است که با ۶ شرکت قراردادبسته و در سال ۱۴۰۴ سوت قطار در این استان شنیده شودو از شما به عنوان نماینده عالی دولت در استان درخواست پیگیری وتسریع دراین موضوع را داریم و امیدواریم روزی شاهد راه اندازی خط آهن ایران از سمت زیرکوه به هرات و کابل باشیم.
اسحاقی با اشاره به پروژه پادگان ارتش قاین گفت: این پروژه از دستورات مقام معظم رهبری است که قریب به ۲۰ سال است برزمین مانده است و استعداد ۴ هزارنیرو را در شهرستان دارد وبا پیگیری های صورت گرفته ،مجوز ۵۲۰ واحد مسکونی از سوی ارتش صادر شده است وامیدواریم که این امر نیز به زودی محقق گردد.
نماینده مردم قاینات درادامه خواستار دستور استاندار برای تامین نیرو برای مرکز انتقال خون قاین شد و گفت: بالغ بر ۱۰ میلیارد تومان برای ساختمان انتقال خون قاین از سوی خیرین هزینه شده است و مردم هم استقبال خوبی برای اهدای خون دارند اما متاسفانه به دلیل نداشتن چارت سازمانی تعطیل است .
اسحاقی در بخش دیگری از سخنان با بیان این که شهرستان قاینات دومین شهر پرجمعیت استان است و این شهرستان با توجه به ظرفیت فولاد و ارتش رو به رشد جمعیت است ولذا از شما استدعا داریم که بحث آینده نگری جمعیت را در خصوص دانشکده علوم پزشکی قاین مد نظر داشته باشید
نماینده مردم قاینات وزیرکوه خواستار انتخاب مدیران و معاونین در منصب های مختلف از پتانسیل های موجود در شهرستان شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا