سیاسی

شهید سلیمانی مردی از جنس ایثار،مقاومت،مردانگی و غیرت/حل مشکلات معیشتی مردم نیازمند مدیریت و تدبیردرست است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رمضانعلی فرحبخش شب گذشته در یادواره شهدای مقاومت و سالگرد شهید حاج قاسم سلیمانی که با حضور خانواده های شهدای مدافع حرم از تیپ فاطمیون در محل مسجد امام حسین (ع) شهر خضری دشت بیاض برگزار شد اظهارکرد: همه ما مدیون خون شهدا هستیم و خانواده شهدا مظهر صبر و استقامت هستند.
وی با بیان این که شهید سلیمانی مردی از جنس ایثار،مقاومت،مردانگی و غیرت بود گفت: شهید سلیمانی یک شخصیت و یک نام نیست بلکه شناسنامه امت سرافراز ایران اسلامی است.
فرحبخش ادامه داد:شهید سلیمانی یک فرد بین المللی است وتمام جهان اسلام داغدار این شهید شدند.
وی افزود: شهید حاج قاسم سلیمانی یک مکتب است که برگرفته از مکتب سید الشهدا و مولایش امام خمینی(ره) است.
فرحبخش با بیان این که همرزمان زیادی از شهید سلیمانی در دوران دفاع مقدس به درجه رفیع شهادت نائل آمدند گفت:مصلحت این بود که شهید سلیمانی تا این دوران بماند وبا داعش و رژیم استکبار جهانی به مبارزه بر خیزد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که معرفت،بصیرت،شجاعت و تدبیرو اخلاص از شاخصه های بارز شهید سلیمانی بود گفت:در کار حاج قاسم ریا نبود و اخلاصش زبانزد بود.
وی با بیان این که شهادت آرزوی شهید سلیمانی بود و بارها خواسته بود که باریش دعای شهادت کنند گفت: با شهادت حاج قاسم بار دیگر پشت فرزندان شهدا و مادران شهدا لرزید.
فرحبخش به شجاعت و رشادتهای شهید سلیمانی اشاره کرد وگفت: حاج قاسم مدیریت داشت و همین شجاعت و مدیریتش باعث موفقیت در کارهایش می شد.
وی گریزی به برخی از مشکلات پیش روی مردم زد و گفت: امروزه برخی از مسئولین ما که با رای من و شما بر کرسی ریاست نشسته اند وقول های فراوانی داده اند که به هیچ کدام عمل ننموده اند مدیریت و شجاعت برای حل مشکلات معیشتی مردم ندارند.
فرحبخش اضافه کرد:باید بصیرت داشته و دشمن شناس باشیم .
وی گفت: مشکلات سخت تر از معیشت را چه طور حل می کنیم و موشک با برد ۲هزار کیلومتر می سازیم واین کارهای بزرگ را می توانیم انجام دهیم و لی معیشت مردم را نمی توانیم درست کنیم؟؟
فرحبخش اظهارکرد: چون شجاعت و مدیریت و تدبیر نیست وسوء مدیریت باعث به وجود آمدن این مشکلات برای جامعه شده است ولذا اگر مدیریت درست وجود داشته باشد، مشکلات معیشت مردم را هم می توان به درستی حل کرد.
این مراسم به همت حوزه مقاومت ام البنین خضری دشت بیاض در محل مسجد امام حسین(ع) این شهر برگزار شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا