سیاسی

شهدا وایثارگران، گنجینه های مهم وقابل اعتماد دوران دفاع مقدس هستند/انتقاد از بسته شدن مسیر اصلی به گلزار شهدای جبل النور قاین

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ غلامرضا فلاحی مدیرکل حفظ آثار و نشر ارزش‌های دفاع مقدس خراسان جنوبی درجلسه شورای هماهنگی حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس شهرستان قاینات اظهار کرد: پایه های انقلاب در دفاع مقدس مستحکم شده است وهرچه از دفاع مقدس فاصله بگیریم اهمیت آن را بیشتر احساس می کنیم.
وی ادامه داد: بنیاد حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس با هدف ترویج ایثار و مقاومت و شهادت تشکیل شد و ماموریت اصلی بنیاد، حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس است .
فلاحی گفت:همان طور که در دوران دفاع مقدس همه مردم و گروهها در پیروزی ارزشمند ایران نقش داشته اند دراین دوران هم به منظور حفظ آثار و نشر ارزشهای دوران دفاع مقدس باید آثار رزمندگان و جانبازان وآزادگان وشهدا که گنجینه های مهم وقابل اعتماد دوران دفاع مقدس هستند با همکاری مردم و مسئولین جمع آوری وتبدیل به پرونده های علمی و مقالات علمی شود و برای آیندگان نیز ترسیم گردد.
وی این اقدامات را مردمی و خود جوش خواند وگفت: همه باید پای کار بیایند و به موضوع دفاع مقدس یک نگاه جهادی داشته باشند ودر راه و مسیر و آرمان شهدا گام برداریم وجوانان و آینده سازان ماهم باید از دوران دفاع مقدس تاثیر بپذیرند.
فلاحی در بخش دیگری از سخنان خود با انتقاد از این که مسیر اصلی ورودی به سمت مزار شهدای گمنام جبل النور قاین نیز بسته شده است از مسئولین خواست تا با نصب تابلو در ورودی پارک جنگلی قاین ، مسیر ورودی به گلزار شهدای گمنام جبل النورقاین مشخص و جاده منتهی به مزارشهدا نیز با همکاری مسئولین شهرستانی آسفالت شود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا