سیاسی

شرکت ۷۷۷ نفر در آزمونهای فنی و حرفهای قاینات

به گزارش نسیم قائن ، محمدحسن مظلوم گفت: آموزشهای فنی و حرفهای قابلیت اجرا در تمامی مکانهای مستعد و دارای متقاضی را دارد.
وی با بیان اینکه با اشاره به آموزش در بند باز و بسته زندان تصریح کرد: با همکاری اداره زندان قاینات آموزشهای مختلفی برای آمادهسازی زندانیان برای فعالیت در زمان آزادی انجام میشود.
حضور ۲۱۸ نفر از طرف آموزشگاههای آزاد در آزمون
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفهای قاینات با بیان اینکه ۷۷۷ نفر در آزمونهای هماهنگ کشوری شهریورماه سال جاری مرکز آموزش فنی و حرفهای این شهرستان شرکت کردند، یادآور شد: این آزمون در مرکز قاین و شش مرکز تابعه برگزار شده است.
مظلوم از حضور فراگیران مهارتهای فنی و خدماتی در این آزمون خبر داد و افزود: همچنین کارگران صنعت و ساختمان نیز در این آزمون شرکت کردند.
وی با بیان اینکه ۲۱۸ نفر از طرف آموزشگاههای آزاد(بخش خصوصی) معرفی شدهاند، گفت: این افراد به صورت یکسان با سایر کارآموزان در آزمون شرکت کردند.
رئیس مرکز آموزش فنی و حرفهای قاینات با بیان اینکه کارآموزان در رشتههای فنی از قبیل تعمیرکار برق خودرو، لولهکش گاز و کابینتساز چوبی شرکت کردند، خاطرنشان کرد: همچنین ۴۰ نفر از آموزشدیدگان بخش زندان قاین در این آزمون شرکت کردند.
منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا