سیاسی

شادی ونشاط سازنده را در آتش غفلت و سهل انگاری خراب نکنیم

سرهنگ اسماعیل واعظی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان قاینات در گفتگو با خبرنگار نسیم قائن با توجه به در پیش بودن چهارشنبه آخر سال لازم می دانم نکاتی را به منظور پیشگیری از هرگونه اتفاق ناگوار عرض کنم تا خدایی نکرده دراین روزهای پایانی سال خانواده های ما دچار مشکل وآسیب نشوند.
وی ادامه داد: به موجب قانون هرگونه خرید وفروش وتوزیع واستفاده مواد محترقه و انفجاری که معمولا به صورت غیراستاندارد توسط افراد سودجو به فروش می رسد جرم بوده و مامورین درصورت مشاهده این گونه موارد با این افراد برخورد خواهند کرد.
فرمانده نیروی انتظامی قاین ادامه داد:طبق قانون آن عده از افرادی که در شب چهارشنبه آخر سال اقدام به سلب آسایش عمومی و اخلال در نظم وامنیت نمایند تا مورخه ۱۴ فروردین ۱۳۹۷در بازداشت خواهند بود و وسیله نقلیه فرد متخلف تا ۱۴ فروردین متوفق خواهد شد .
واعظی درادامه گفت: با مشارکت و یاری یکدیگر،اجازه ندهیم شادی ونشاط سازنده ونیرو بخشی را که فرصت خدادادی است،در آتش غفلت وسهل انگاری بی مورد سوزانده شوند وخدایی نخواسته نوروز۹۷در نگاه آکنده از حسرت وناامیدی خیره بماند .
فرمانده نیروی انتظامی قاین با توصیه به همشهریان قاینی گفت: در صورت مشاهده هر گونه تخلفات حتما موضوع را از طریق تلفن۱۱۰ به پلیس اطلاع داده تا با اقدام به موقع همکاران ما،از حوادث ناگواری که فرزندان دلبند شما ودیگر خانواده ها را تهدید می کند پیشگیری نمایند.
وی درادامه گفت: به جوانان ونوجوان عزیر نیز توصیه می کنم که دراین روزهای پایانی سال با سهل انگاری وانجام حرکات نادرست وآتش بازی وبازی با مواد محترقه حوادثی که جزپشیمانی چیزی به دنبال ندارد به وجود نیاورند .
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا