سیاسی

سی تی اسکن جدید در راه بیمارستان قاینات/بخش مگا آی سیوبیمارستان شهداء تجهیز شد

به گزارش نسیم قائن ، در جلسه ای که به منظور بررسی مشکلات پیش روی شبکه بهداشت و در مان قاین برگزار شد حمیدی ریاست شبکه بهداشت و درمان قاین با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در حوزه بهداشت و درمان شهرستان به تکمیل ساختمان سی تی اسکن بیمارستان قاین اشاره کرد و گفت: با پیگیری های انجام شده از سوی نماینده شهرستان و ریاست دانشگاه علوم پزشکی سی تی اسکن به زودی وارد بیمارستان شهرستان قاینات خواهد شد.
وی به ساختمان در حال ساخت ام ار آی قاین نیز اشاره کرد و گفت: با توجه به این که قرارداد دستگاه ام ارآی قاین نیز بسته شده است و امیدواریم به زودی این دستگاه هم به بیمارستان قاین واگذار شود گفت: از مسئولین شهرستان خواستار پیگیری بیشتر برای تکمیل ساختمان ام ار آی را داریم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان قاین از ورود تجهیزات بخش مگا آی سی یوی قاین نیز خبر داد و گفت: این تجهیزات در سفر اخیردکتر جان بابایی به قاینات قول داده شد که با پیگیری های مجدانه نماینده شهرستان و دکتر دهقانی رئیس دانشگاه علوم پزشکی بیرجند این تجهیزات نیز به بیمارستان قاینات تحویل داده شد.
حمیدی ادامه داد:با توجه به موافقت خیرین در خصوص واگذاری ساختمان نیمه تمام پژوهشکده قرآنی ام الائمه قاین به بهداشت ودرمان قاین و تغییر کاربری آن به فضای آموزشی بهیاری لذا خواستار پیگیری اعتبار جهت تکمیل این ساختمان از سوی مسئولین و خیرین هستیم.
وی با اشاره به ساخت چند پایگاه اورژانس در بخش ها و روستاهای شهرستان قاینات نیز خواستار تجهیزات و جذب نیرو ی استخدامی برای این پایگاههای اورژانس نیز شد.
اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مجلس شورای شورای اسلامی در جلسه بررسی مشکلات بهداشت و درمان قاین با اشاره به مشکلات مطرح شده در خصوص تامین نیروی انسانی، تامین آمبولانس و تکمیل و ساخت اورژانس در شهرستان گفت: درخواست‌هایی مطرح شده موارد مربوطه را در تهران پیگیری می‌کنیم.
وی ضمن تشکر از دکتر جان بابائی در خصوص تجهیزات بخش مگا آی سیوی بیمارستان قاینات گفت: در بودجه ۱۴۰۰ از محل اعتبارات در اختیار نماینده ،اعتبار خوبی برای بیمارستان دوم قاینات در نظر گرفته شده است که امیدواریم در سال آینده اعتبارات خوبی تخصیص داده شود.
اسحاقی همچنین در دیداراعضای شرکت تعاونی کامیون داران نیمبلوک وامام جمعه نیمبلوک گفت:با توجه به این که نیمبلوک به عنوان یکی از نقاط درحوزه حمل و نقل شناخته می‌شود راه اندازی باربری یکی از نیازهاست که پیگیری می‌کنیم.
وی در دیدار با شهرداران شهرستان قاینات هم در خصوص برخی از مشکلاتی همچون تامین قیررایگان، ماشین آلات و تجهیزات آتش نشانی، تعیین تکلیف شهر قدیم قاین، افزایش سهم شهرداری‌ها از ارزش افزوده قول پیگیری داد.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه همچنین در دیدار با رئیس اداره مخابرات شهرستان قاینات ،از رئیس اداره مخابرات خواست تا مشکل تلفن ثابت و اینترنت روستاهای شهرستان قاینات با جدیت بیشتری پیگیری شود .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا