سیاسی

سکونشینان مسابقات کاراته سبک کیوکوشین یونیون زیرکوه مشخص شدند

به گزارش نسیم قائن ، جعفر علی‌آبادی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در بیرجند اظهار کرد: در راستای شناسایی و پرورش استعدادهای بالقوه ورزشی و افزایش سطح مهارت کاراته‌کاهای شهرستان زیرکوه، دومین دوره مسابقات کاراته قهرمانی سبک کیوکوشین یونیون برگزار شد.
وی افزود: در این مسابقات ۴۶ کاراته‌کا نونهال، نوجوان و جوان برای کسب قهرمانی در خانه کاراته حاجی‌آباد زیرکوه روی تشک به مصاف هم رفتند.
رئیس اداره ورزش و جوانان زیرکوه تصریح کرد: در رده سنی نونهالان مسابقات کاراته قهرمانی سبک کیوکوشین یونیون این شهرستان در وزن منفی ۲۰ کیلوگرم امیرحسین ابراهیمی بر سکوی قهرمانی ایستاد، امیر پویا صحراگرد نایب قهرمان شد و امیر علی ابراهیمی مقام سوم را از آن خود کرد.
علی‌آبادی خاطرنشان کرد: در وزن منفی ۴۰ کیلوگرم رده سنی نونهالان این دوره از مسابقات نیز محمدصابر ‌پردل بر سکوی قهرمانی قرار گرفت، مهدی اوروسی رتبه دوم را کسب کرد و سبحان محمد‌زاده سوم شد.
وی خاطرنشان کرد: در رده سنی نوجوانان مسابقات کاراته قهرمانی سبک کیوکوشین یونیون زیرکوه در وزن منفی ۳۵ کیلوگرم فرشاد احمدی قهرمان شد، میلاد صحراگرد رتبه دوم را کسب کرد، محمد نهتانی و طارق امینی به طور مشترک مقام سومی را از آن خود کردند.
رئیس اداره ورزش و جوانان زیرکوه اضافه کرد: در وزن منفی ۴۰ کیلوگرم رده سنی نوجوانان مسابقات نیز علی حسینی بر سکوی نخست ایستاد، امیرحسین بخشی نایب قهرمان شد و علی اصغر دلاکه رتبه سوم را کسب کرد.
علی‌آبادی یادآور شد: در رده سنی جوانان مسابقات کاراته قهرمانی سبک کیوکوشین یونیون زیرکوه احسان کمالی‌فر سکوی قهرمانی را از آن خود کرد، مجتبی لطفی‌نسب رتبه دوم را بدست آورد و مصطفی کاظمی بر سکوی سوم قرار گرفت.
وی گفت: افراد برتر این دوره از مسابقات ضمن کسب کمربند رزمی به مسابقات کاراته قهرمانی کشور که در بهمن‌ ماه برگزار می‌شود اعزام خواهند شد.
منبع:فارس

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا