اخباراسلایدر بزرگشهرستان

سرمایه گذاری ۳۶۲ میلیاردی برای احداث تصفیه خانه فاضلاب قاینات/تاکید بر استفاده از نیروهای بومی شهرستان در طول اجرای طرح

به گزارش نسیم قاین،جلسه بررسی مسائل احداث تصفیه خانه شهر قاین با حضور مسئولین استانی و شهرستان در فرمانداری قاین بر گزار شد .

امامی مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی با بیان این که یکی از اولویت های استاندار حمایت از سرمایه گذار بخش خصوصی است گفت: برای احداث تصفیه خانه فاضلاب قاین با همکاری بخش خصوصی از ابتدای اسفند ما کار تجهیز کارگاه در شهرستان استارت خورده است و بخش عمده شبکه و تصفیه خانه طی دو سال اجرا خواهد شد.

 

برات زاده سرپرست فرمانداری قاین با بیان این که یکی از دغدغه های اصلی مردم پروسه فاضلاب شهرستان است گفت: در سطح شهرستان موضوعات برزمین مانده و مطالبات مردمی زیادی داریم و بحث فاضلاب نیز از جمله دغدغه هایی است که سالهاست مردم با آن دست و پنجه نرم می کنند و امیدواریم این دغدغه مردمی با همکاری بخش خصوصی به نتیجه مطلوبی برسد.

سرپرست فرمانداری قاین با تاکید بر این که سرعت اجرای پروژه برای ما بسیار مهم است گفت: با اعتماد سازی در روند اجرای کار ،ما هم ازاز بخش خصوصی حمایت خواهیم کرد.

اکبری راد مدیرکل دفتر هماهنگی امورسرمایه گذاری واشتغال استانداری خراسان جنوبی  با بیان این که از ظرفیت بخش خصوصی برای طرح های بر زمین مانده استان باید استفاده شود گفت: در حال حاضر برای تکمیل و اجرای شبکه فاضلاب و تصفیه خانه قاین،بخش خصوصی با سرمایه گذاری ۳۶۲ میلیاردی وارد فاز اجرایی این پروژه شده است وامیدواریم ظرف مدت کمتر از ۲۴ ماه بتوانند این پروژه را به سرانجام برسند.

 

وی  افزود: تامین آب صنایع شهرستان قاینات یکی از اهداف اجرای این پروژه است.

 

اکبری راد ضمن تشکر از پیمانکار این پروژه ،بر استفاده ازظرفیت نیروهای بومی شهرستان قاینات در طول اجرای این پروژه تاکید کرد و گفت: اولویت اول با نیروهای بومی شهرستان است و چنانچه نیاز به نیروی تخصصی باشد از ظرفیت نیروهای استان استفاده شود.

 

دراین جلسه سرمایه گذار بخش خصوصی نیز روند اجرای طرح را ارائه داد.

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا