سیاسی

سارق زعفران در قاینات دستگیر شد

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ محمود زال بیکی اظهار داشت: با اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع سرقت هفت کیلوگرم زعفران در شهرستان قاینات، بلافاصله پیگیری موضوع به منظور شناسایی و دستگیری سارق یا سارقان احتمالی به صورت ویژه در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی افزود: ماموران پلیس آگاهی با اشراف اطلاعاتی و بررسی شیوه‌های وقوع سرقت، متهم را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی، در عملیاتی غافلگیرانه سارق را در مخفیگاهش دستگیر کردند.
فرمانده انتظامی شهرستان قاینات با بیان اینکه ماموران در بازرسی از منزل متهم هفت کیلوگرم زعفران به ارزش ۷۰۰ میلیون ریال را کشف کردند گفت: سارق در اظهارات خود به یک فقره سرقت دیگر اعتراف کرد که در این رابطه متهم دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی شد.
وی تاکید کرد: شهروندان در نگهداری اموال با ارزش خود دقت بیشتری داشته باشند و نکات ایمنی و هشدارهای انتظامی را در جهت پیشگیری از سرقت جدی بگیرند.
دستبند پلیس بر دستان سارق منزل
فرمانده انتظامی طبس هم گفت: ماموران انتظامی این شهرستان یک سارق حرفه‌ای را دستگیر کردند.
سرهنگ محمود علیپور افزود: با وقوع چند فقره سرقت از منازل که باعث ایجاد جو ناامنی و نارضایتی بین مردم شده بود، بلافاصله پیگیری موضوع و دستگیری سارق یا سارقان در دستور کار پلیس قرار گرفت.
وی اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان طبس در تحقیقات میدانی و مراقبت‌های نامحسوس در جغرافیای محل جرم و با بررسی آثار و علایم به جا مانده در صحنه‌های سرقت، موفق شدند سارق را شناسایی و دستگیر کنند.
فرمانده انتظامی شهرستان طبس گفت: سارق دستگیر شده در بازجویی‌های پلیس به چهار فقره سرقت به ارزش یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون ریال اعتراف کرد.
وی افزود: ماموران در این رابطه یک متهم را دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده به مراجع قضایی معرفی شد.
سرهنگ علیپور خاطرنشان کرد: شهروندان توصیه‌های پلیس درخصوص پیشگیری از سرقت را جدی بگیرند و هر گونه موارد مشکوک را از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع‌رسانی کنند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا