سیاسی

ساخت تابلوهای “برق فشار متوسط” فولاد قاینات در ۲۴ روز توسط صنعتگران یزدی

به گزارش نسیم قائن ، صنعتگران توانمند یزدی توانستند ظرف مدت ۲۴ روز با ساخت تابلوهای برق فشار متوسط، بزرگترین رکورد در این زمینه را در آسیا و اروپا برجای بگذارند.
درپی تصمیم کمیته راه اندازی واحد احیای مستقیم مجتمع فولاد قاینات، مبنی بر ساخت هر چه سریعتر تجهیزات و اقلام اساسی مورد نیاز این مجتمع، در رایزنی با سازندگان غربی و آسیایی هیچکدام حاضر نشدند تجهیزات مذکور را کمتر از شش ماه تولید و تحویل دهند!
بنابه این گزارش، مدیریت واحد توانمندسازی و بومی سازی شرکت ملی فولاد ایران با همکاری مدیریت مجتمع فولاد قاینات در مذاکره با چند شرکت ایرانی برای ساخت این تجهیزات موفق شدند یک شرکت تولید تابلوهای برق در یزد را شناسایی نمایند و قرارداد لازم را منعقد نمایند.
شرکت ایرانی سازنده تابلوهای برق فشار متوسط برخلاف شرکت اروپایی که عمدتا مدت زمان شش تا هشت ماه را برای ساخت این تجهیزات اعلام کرده بودند، متعهد شد ظرف مدت بیست و چهار روز این تابلوها را ساخته و تحویل نماید.
در این گزارش آمده است، خوشبختانه متخصصین این شرکت ایرانی با تکیه بر توان فنی و تلاش پرسنل خود توانستند در موعد مقرر بیست و چهار روزه به تعهد خود عمل نموده و تابلوهای برق فشار متوسط را تحویل مجتمع فولاد قاینات نمایند و برگ زرین دیگری را بر صفحات پر افتخار صنعت ایران بیافزایند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا