سیاسی

روز قدس،روز اعلام انزجار از همه دولت‌های فاسد و آدمکش/مسیر سعادت بشر از مسیر علم‌آموزی و علم‌اندوزی می‌گذرد

به گزارش نسیم قائن ، ملا نوری استاندار خراسان جنوبی در مراسم افتتاحیه مجتمع شهید فخری زاده گفت: مسیر توسعه و پیشرفت کشور و مسیر سعادت بشر از مسیر علم‌آموزی و علم‌اندوزی می‌گذرد و هیچ جامعه‌ای به تعالی نمی‌رسد مگر اینکه فضای تحصیل و تعلیم و تربیت مناسبی به لحاظ سخت‌افزاری و نرم‌افزاری داشته باشد.
حمید ملانوری افزود: معلمی شغل انبیا است و معلمان هم وظیفه دارند بهترین رفتارها و اندیشه‌ها و آسان‌ترین راه‌های رسیدن به کمال را به جامعه ارائه کنند.
وی اظهار داشت: ما دانش‌آموخته اساتید و معلمانی هستیم که به ما درس آموختند و ما را به سلاح علم و دانش مسلح کردند، هر یک از ما با اندوخته دانشی که فراگرفتیم، بخش‌هایی از مدیریت اجرایی کشور را عهده‌دار شدیم تا به پیشرفت کشور کمک کنیم.
استاندار خراسان جنوبی گفت: امروز معلمان و مربیان آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها، مراکز علمی و تحقیقاتی، حوزه‌های علمیه و نهادهای مدنی و عمومی تکلیف دارند انسان‌هایی تربیت کنند که یاد بگیرند چطور زندگی مفیدی داشته و در آینده نقش‌آفرین باشند.
وی به مناسبت‌های چند روز اخیر اشاره کرد و گفت: روز معلم، بهانه و فرصتی برای یادآوری تلاش‌های خانواده بزرگ آموزش و پرورش به ویژه در دوران شیوع کرونا است.
ملانوری با گرامیداشت روز قدس افزود: در آستانه روز باشکوه قدس هستیم که به ابتکار معمار کبیر انقلاب اسلامی نامگذاری شد.
وی گفت: روز قدس، یوم الله است که بتوانیم با اعلام انزجار از همه دولت‌های فاسد و آدمکش، از ملت‌های مظلوم و ستمدیده دنیا به ویژه مردم فلسطین حمایت کنیم.
وی تصریح کرد: امسال که به دلیل شیوع کرونا امکان برگزاری راهپیمایی نیست، باید با استفاده از ظرفیت بستر فضای مجازی، انزجار خود را از رژیم صهیونیستی اعلام کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا