سیاسی

روزنامه مهر مشرق منتشر می شود/ احمدیان: صدای مردم ولایتمدار خراسان جنوبی خواهیم بود

به گزارش نسیم قائن ، حسن احمدیان، مدیر مسئول روزنامه مهرمشرق گفت: روزنامه سیاسی- فرهنگی مهرمشرق به عنوان روزنامه صبح خراسان جنوبی در راستای گسترش گفتمان انقلاب اسلامی و تقویت جبهه فرهنگی انقلاب در اردیبهشت ماه منتشر می شود.
احمدیان تصریح کرد: با توجه به رقابت رسانه‌ها در دنیای امروز، رسیدن به استانداردهای حرفه‌ای اطلاع‌رسانی از جمله اهدافی بوده است که از ابتدای انتشار نشریه آن را دنبال و همواره سعی کرده‌ایم تا با استفاده از توان و تخصص خبرنگاران برجسته استان و همچنین مدیران هنری رسانه‌های کشوری، در سالهای پیش هفته نامه و هم اکنون روز‌نامه‌ای در سطح رسانه‌های کشور برای مخاطب عرضه کنیم.
مدیر مسئول روزنامه مهر مشرق افزود: این روزنامه با رویکرد سیاسی، فرهنگی، محلی برای بیان دغدغه های مردم ولایتمدار خراسان‌جنوبی خواهد بود و نسبت به انحراف هایی که از مسیر آرمان های انقلاب در سطح استان صورت می گیرد، هشدارهای لازم را خواهد داد و از مسئولین خواهد خواست نسبت به اصلاح آن اقدام نمایند.
احمدیان ترویج سبک زندگی اسلامی، بالا بردن سطح آگاهی مردم در مسائل سیاسی و فرهنگی، بسط فرهنگ غنی اسلامی ایرانی در بین جامعه و استفاده بهینه از پتانسیل و ظرفیت‌های مطبوعاتی منطقه خراسان جنوبی را از اهداف این روزنامه برشمرد و افزود: انتشار گزارش‌ها و تحلیل‌های جامع و مستند در کنار استفاده از جلوه‌های بصری گرافیکی که خواننده را جذب کند، یکی از اصولی است که سعی شده در روز‌نامه مهرمشرق مورد توجه قرار گیرد تا نشریه‌ای در حد استاندارهای روز در اختیار مخاطب قرار گیرد.
مدیر مسئول روزنامه مهرمشرق اظهار داشت: اصولا هر نشریه‌ای با اهداف خاص و مشخصی پا می‌گیرد و نشریه مهرمشرق نیز از همان ابتدا با هدف رساندن صدا و مشکلات مردم ولایتمدار خراسان‌جنوبی به مسئولان استانی و کشوری شروع به کار کرد و در این راه سعی شده است تا مطالب نشریه بازتاب‌دهنده مشکلات به دور از نگاه‌های سیاسی و جناحی باشد.
احمدیان خاطر نشان کرد: به طور قطع بازتاب این مشکلات سبب خواهد شد تا مسئولان با شتاب بیشتری در پی رفع و رجوع آن باشند که این مسئله در نهایت به رشد و پیشرفت خراسان‌جنوبی منجر خواهد شد.
وی گفت: به هر حال به این مسئله ایمان داریم که یک رسانه نقاد و البته نقدی که از جاده انصاف خارج نباشد، یکی از لازمه‌های توسعه استان است، رسانه‌ها چشم بینای جامعه هستند و می بایست با انتقال مشکلاتی که ممکن است از چشم مدیران دور مانده، زمینه را برای رفع آن و رشد منطقه فراهم کنند.
مدیرمسئول روزنامه مهر مشرق افزود: انتقاداتی که صورت می‌گیرد، به دلیل رسالت و وظیفه رسانه است، علاقه‌مندیم همه دستگاه‌های اجرایی ظرفیت نقدپذیری خود را بالا برند و تحمل شنیدن نقد را داشته باشند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا