سیاسی

رئیس جمهور منتخب آمده است باری از دوش رهبرانقلاب و مردم بردارد

به گزارش نسیم قائن ،سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه عصر امروز در مراسم جشن دهه کرامت و پیروزی ملت ایران در انتخابات که در محل مصلی این شهر برگزار شد اظهارکرد:لحظه به لحظه احوالات انقلاب را درجای جای تاریخ اسلامی احساس می کنیم و روزگاری پیامبر عظیم الشان اسلام با ندای واعتصمو به حبل الله جمیعا و لا تفرقوا ملت را گرد هم آورد و در روزگاری هم امام راحل با همین نگاه و با تکیه بر همین باور همه را گرد هم آورد و پیروزی انقلاب اسلامی را رقم زد.
وی ادامه داد: ۸ سال دفاع مقدس را درک کردیم و فتنه های دهه ۷۰ و۸۰ را رد کردیم و شهدای مدافع حرم و از جمله سید و سالار شهیدان مدافع وطن شهید حاج قاسم سلیمانی را تقدیم کردیم و امروز هم با تکیه بر همین آیه “واعتصمو به حبل الله جمیعا ولا تفرقوا” وبا همین باور مردم ایران عزیز پای صندوق های رای حاضر شدند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه ادامه داد:در زمانی که فضا بسیار غبار آلود می شود،زمانی که برخی رسانه ها فضا را غبار آلود می کنند ومردم را به انتخابات که از برکات اتقلاب است بد بین می کنند، زمانی که برخی از سوء مدیریت ها ،برخی از فتنه و برخی از اقدامات دشمنان می خواست مردم مارا نسبت به انتخابات و حضور بی انگیزه کند ،مردم به ندای امیر و عزیزشان لبیک می گویند و در پای صندوق های رای حاضر می شوند.
اسحاقی با اشاره به سخنان مقام معظم رهبری در ابتدای شروع به کار مجلس یازدهم که صفت مجلس انقلاب رارهبری به این مجلس داد و بعد یکسال مجددا مهر تاییدی بر این مجلس زدند گفت:افتخار ماست که در مجلسی هستیم که بعد از انقلاب از لسان مقام معظم رهبری صفت انقلابی را دریافت کرده است و همین مجلس می تواند در کنار دولت انقلابی خوش بدرخشد.
وی افزود:اکنون نوبت مجلس و دولت است که بعد از لبیک گفتن مردم به ندای واعتصمو به حبل الله جمیعا و لا تفرقوا ،برای حل مشکلات مردم پای کار باشند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه در بخش دیگری از سخنان خود گفت: برخی می گویند مبارزه با فساد در دستگاه قوه قضائیه است و ما می خواهیم قبل از این که خسارت نبینیم جلوی این فساد ها را بگیریم
وی ادامه داد: امروز ریشه فساد در دولت است و باید این فساد خشکیده شود.
اسحاقی گفت: امروز به برکت حضور پرشور شما مردم مجلس انقلابی است و دولت آینده ،دولتی انقلابی خواهد بود و اکنون زمان آن است که اتحاد بین سران سه قوه حفظ شود.
وی با بیان این که دولت آینده باید با کمک مجلس مدیر تربیت کند گفت: بایددولت مدیر انقلابی به میدان بیاورد و قطعا اگرمدیر انقلابی نداشته باشیم باز هم همان خسرالدنیا و الاخره خواهیم شد.
اسحاقی ادامه داد:مدیری می خواهیم که در آینده جسور و مدبر باشد ،مدیری می خواهیم که قوانین را به نفع انقلاب و مردم رقم بزند و در جهت تحقق آن حرکت کند و این نیازمند این است که دولت و مجلس در کنار هم باشند.
نماینده مجلس شورای اسلامی گفت:افتخار ما خراسانیهاست که خط مقدم ایران یعنی خراسان که مرز نشینان و استانهای مرز نشین هستند بالای ۸۰ درصد حضور در انتخابات را دارند.
وی ادامه داد:ما برای این که ریشه های انقلاب را مستحکم تر کنیم دنبال یک شخصیت مصلح ،باتقوا ،مومن و انقلابی رفتیم .
مابرای این که جامعه را برای ظهور امام زمان آماده کنیم دنبال یک شخص مومن و انقلابی و ولایی رفتیم و دیگر نمی تواتیم تحمل کنیم که نائب برحق امام زمان ما ،استخوانی در گلو داشته باشد .
اسحاقی ادامه داد:ما نمی توانیم تحمل کنیم دولتی دیگر سرکار بیاید که رهبر عزیزمان تمام قد به خاطر امنیت و به خاطر مردم از او حمایت کند و استخوانی در گلو باشد.
وی افزود: ما به این دلیل به آیت الله رئیسی رای داده ایم ،چون اورا سربازی برای ولایت و شخصیتی شناخته ایم که باری از دوش رهبرانقلاب و مردم بردارد و مطمئن باشید این اتفاق مبارک رقم خواهد خورد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همچنین ببینید
بستن
دکمه بازگشت به بالا