سیاسی

دیدار نوروزی پرسنل سپاه قاین با امام جمعه شهر+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ،حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در دیدار نوروزی با پرسنل سپاه قاین با تبریک سال نو اظهارکرد: سپاه و روحانیت در جامعه اسلامی جایگاه خاص خود را دارد وباید حرمت این جایگاه در جامعه حفظ شود.
وی با اشاره به روایتی از امام صادق(ع) گفت: خوبی از هر کسی که سر بزند نیکوست و زشتی از هرکسی سر بزند زشت است.
حجت الاسلام رحمانی ادامه داد:چنانچه کار نیکی از یک روحانی و یا یک پاسدار ویا یک شیعه سر بزند به حساب آن فرد تنهایی گذاشته نمی شود و دارای موج است و امام صادق(ع)فرمودند وقتی کار نیک شما را ببینند دعا بر ما می کنند و به همان منوال اگر کار زشتی از هر فاعلی سر بزند کار زشتی است و خیلی روشن است که اگر این زشتی از یک روحانی یا سپاهی و یا بسیجی ویا یک شیعه سر بزند زشت تر خواهدبود و این کار منحصر به شخص به تنهایی نیست .
امام جمعه قاین در ادامه با بیان این که اگر سپاهیان نبودند وضعیت ایران مشخص نبود گفت: افراد خاصی هستند که نسبت به سپاهیان عناد دارند و قطعا این افراد با انقلاب هم زاویه دارند .
وی افزود: اکثریت قریب به اتفاق افراد جامعه هرکجا که سپاهی را ببینند احساس امنیت می کنند و این اختصاص به توده مردم ندارد و حتی از مقام معظم رهبری تا یک طلبه پایین دست این احساس را دارند که این افراد می توانند شرّ استکبار جهانی را از سر مظلوم کوتاه کنند.
حجت الاسلام رحمانی در ادامه اظهارکرد: باید جایگاه سپاه به هر قیمتی که شده است حفظ شود و اگر یک نفر بلغزد دشمن این را بوق و کرنا می کند و لذا باید جایگاه سپاه حفظ شود و حرمت نگه داشته شود.
امام جمعه قاین در بخش دیگری از سخنان خود گفت: انقلاب به بلوغ رسیده است و در دنیا حرفی برای گفتن دارد و اگر اقدامات فیزیکی انقلاب با اقدامات معنوی توام شود می تواند معجزه ایجاد کند.
درابتدای این جلسه سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات با اشاره به نامگذاری سال ۹۷ به نام سال حمایت ازکالای ایرانی گفت: سپاه در اجرای منویات رهبری تمام تلاش خود را به کار خواهد بردو از هیچ گونه اقدامی دراین زمینه کوتاهی نخواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا