سیاسی

دیدار شورای اداری شهرستان قاینات با امام جمعه + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، صبح امروز و در آغازین روز از ایام الله دهه فجر شورای اداری شهرستان قاینات با حجت الاسلام رحمانی امام جمعه شهر قاین دیدار و گفتگو کردند.
درابتدای مراسم ،کریمی فرماندار قاینات با ارائه گزارشی از فعالیت های انجام شده در سالهای اخیر بیان داشت:انقلاب اسلامی با مبانی دینی و ارزشی و استکبار ستیزی اثبات کرد که انقلاب محدود به ایران تنها نیست بلکه این انقلاب متعلق به خارج از مرزهاست
وی افزود:فصل جدیدی از انقلاب اسلامی در کشور رقم خورده است وامیدواریم به آرمان بزرگ گام دوم انقلاب که ایجاد تمدن اسلامی وآمادگی برای طلوع عالم بشریت است برسیم.
فرماندار قاین ادامه داد:۳۲۱برنامه فرهنگی،اجتماعی،اقتصادی،عمرانی و توسعه در دهه فجر امسال در شهرستان قاینات اجرا خواهد شد.
وی با اشاره به پروژه های عمرانی اظهارداشت:در ایام دهه فجر۱۸۳پروژه در شهرستان قاینات افتتاح و ۱۴ پروژه کلنگ زنی خواهد شد که برای افتتاح و کلنگ زنی این پروژه ها ۲۹۲ میلیاردتومان هزینه شده و ۳۸ هزار خانوار از خدمات آن بهره مند خواهند شدو برای ۸۸۴ نفر اشتعال پایدار ایجاد خواهد شد.
کریمی گفت:از سال ۹۶ تاکنون تعداد روستاهای برخوردار قاینات از اینترنت از ۳۰روستا به ۱۳۰ روستا رسیده است.
وی افزود:ضریب برخورداری از گاز در روستاهای قاین به ۱۵۸ روستا رسیده که تا پایان دولت ۹۸ درصد روستاهای قاین گاز رسانی خواهند شد.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین دراین جلسه با تبریک فرارسیدن ایام الله دهه فجر گفت:آنچه باعث پیروزی و دوام انقلاب اسلامی شده است اعتقاد مردم به مسئله ولایت فقیه ،اعتقاد به مسئله معجزه آفرین وحدت،اعتقاد مردم به عالم غیب و مراجع بوده است.
وی افزود:۴۲ سال است که انقلاب اسلامی به مسیر خود ادامه می دهد و مستکبرین نمیخواهند این پیروزی را ببیننداما ما سیل آسا به مسیر انقلاب ادامه می دهیم واین در سایه وحدت وانسجام ملت و اعتقاد راسخ به ارزش های دینی است .

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا