سیاسی

دولت سیزدهم، میراث دولتی فرسوده و کم کار و دارای سوء مدیریت است

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین در خطبه های این هفته نماز جمعه قاین با دعوت مردم به رعایت تقوای الهی اظهارکرد:با روی کار آمدن دولت سیزدهم نقطه عطفی در کشور اتفاق افتاد وامیدواریم که این دولت با همکاری مردم بتواند عدالت را در جامعه اجرا کند.
وی افزود:متاسفانه علی رغم این که دولت قبل شعار تدبیر و امید را سرلوحه خود قرار داده بود اما مردم به شدت نا امید شده اند و لذا دولت سیزدهم باید در امیدآفرینی به مردم گام های اساسی بردارد.
امام جمعه قاین ،اعتماد سازی و ایستادن روی پای خود وعدم متکی بودن به بیگانگان را از دیگر برنامه هایی دانست که دولت باید به آن جامعه عمل بپوشاند .
خطیب جمعه قاین با اشاره به کابینه دولت سیزدهم و تایید ۹۹ درصد کابینه توسط مجلس گفت:قاینات هم در کابینه سیزدهم سهم دارد و آیت الله خطیب یکی از بزرگان شهرستان قاینات و فرزند دومین امام جمعه شهرستان است که در کابینه دولت سیزدهم به عنوان وزیر اطلاعات انتخاب شدند وایشان انسانی بسیار با تجربه و در زمینه شغلی خود بسیار آگاه وبا تجربه هستندو ضمن تقدیر از مجلس انقلابی که در انتخاب و تایید وزرا بسیار خوب عمل کردند این انتخاب را به مردم قاینات هم تبریک می گوییم.
حجت الاسلام رحمانی در ادامه اظهارکرد:دولت نوپا میراث دولتی فرسوده و کم کار بوده و دارای سوء مدیریت است وهمه مردم این دولت را دوست دارند و آماده این هستند که به این دولت کمک کنند .
وی با اشاره به حوادث اخیر در افغانستان نیز گفت: اتفاقات تلخی در افغانستان رخ داده است و برای تمام مردم دنیا مسجل است که دولت طالبان به تنهایی نمی تواند در افغانستان دولت تشکیل دهد و یکبار دیگر این اتفاق افتاد و شکست خورده است .
امام جمعه قاین ادامه داد:افغانستان به دلیل موقعیت جغرافیایی که دارد ودروازه ورود به شرق است دارای موقعیت فوق العاده مهمی است ولذا چهار کشور قدرتمند روسیه و آمریکا و چین وهند در آنجا فعالیت دارند و طالبان هم چندین بار اعلام کرده اند که ما با گذشته خود فرق کرده ایم و دولت ایران هم کاملا رفتارشان را تحت کنترل دارد.
وی در پایان نیز اظهارداشت:با خرید نفت ایران توسط لبنانی ها از ایران ،سید حسن نصرالله هم مقتدرانه اعلام کرده است که کشتی های ایران زمانی که از ایران حرکت می کنند تا به لبنان برسند بخشی از خاک ایران هستند وهرکس به آنها حمله کند پاسخ سختی خواهد دید.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا