سیاسی

دوازدهمین جشنواره تئاتر استان در قاینات بر گزار می شود

به گزارش نسیم قائن ، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی از اعلام فراخوان دوازدهمین جشنواره تئاتر خراسان جنوبی خبر داد و گفت: این جشنواره شهریور ماه امسال در قاین برگزار می شود و گروه های تئاتر صحنه ای استان که در بازه زمانی شهریور ۹۶ تا شهریور ماه امسال حداقل پنج اجرای عمومی داشته باشند می توانند متقاضی حضور در این جشنواره باشند.
«محبی» تاکید کرد: در این جشنواره موضوعات فرهنگ بومی یا بسترهای تاریخی، سیاسی، آداب و رسوم استان، شعار سال، دینی و پایه ای فرهنگ ایثار و شهادت و سیاسی یا اجتماعی (سبک زندگی و کرامت خانواده و…) در اولویت است.
به گفته وی متن های خارجی پذیرفته نشده و آثار قدیم و جدید نمایشنامه نویسان مطرح کشور که اجراهای زیادی داشته اند هم فقط در صورت ارائه طرح اجرایی خلاقانه و شیوه نو در برخورد با اثر با تشخیص دبیرخانه جشنواره مورد قبول قرار می گیرد و طرح های نمایشی و متون نمایشنامه نویسان بومی خراسان جنوبی در اولویت انتخاب دبیرخانه جشنواره قرار دارد.
وی مهلت ثبت نام و تکمیل فرم را حداکثر تا اول مردادماه امسال و زمان ارسال فیلم یا درخواست بازبینی حضوری اثر را هم حداکثر تا پانزدهم مردادماه ۹۷ اعلام کرد.
خراسان جنوبی

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا