سیاسی

دشمن با گلوله های بی صدا نسل جوان را هدف گرفته است

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ برات زاده فرمانده سپاه ناحیه قاین در یادواره شهدای دانش اموز شاخص در دبیرستان شاهد ریحانه النبی گفت: برگزاری یادواره های شهدا وحضور دراین این یادواره ها توفیقی است که نصیب هرکس نمی شود.
وی افزود: آن طور که بایدوشاید شهدا را بشناسیم هنوز نتوانسته ایم اما همین که به یاد آنها هستیم شاید ذره ای بتوانیم قدردان زحمات انها باشیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاین که در جمع دانش اموزان مقطع متوسطه سخن می گفت افزود: بسیاری ازاین شهدایی که ما ازدست دادیم هم سن وسالان شما بودند که به جای اینکه در سنگر علم ودانش بمانند برای دفاع از کیان ما به جبهه های حق شتافتند تا امروز شما درسنگر علم در آرامش وامنیت تحصیل کنید.
وی گفت: یکی از ویژگی های شهدا این بود که مسئولیت پذیر بودندونسبت به وظیفه خویش بی تفاوت نبودند،این افراد کسانی بودند که به مولایشان حسین (ع)اقتدا کردند واینها افراد عادی ومعمولی نبوده اند
شما جوانان ما اگر خاطرات شهدا را مرور کنید با خود خواهید گفت: که این افراد دراین سن کم به چه درجه ای از عرفان رسیده بودند که توانستند جانشان را درطبق اخلاص گذاشته وبرای دفاع از خاک خویش به پاخیزند؟
قطعا بدانید که روح ایمان درشهدای ما رخنه کرده بود .باور کنید این ها انسان های خداجویی بودند که ره صد ساله را یک ساله طی کردند وما هرچه از شهدا بگوییم کم گفته ایم.
فرمانده سپاه قاین اظهارداشت: همین که حرف شهدا را می زنیم ویاد شهدا را گرامی میداریم واز خاطرات شهدا سخن می گوییم کمترین کاری است که انجام میدهیم
وی خطاب به دانش آموزان گفت: درحال حاضر هدف اصلی دشمن شماها هستید ودیگر زمان توپ وتانک وجنگ نیست اینک دیگر گلوله های دشمن صدایی ندارد ودشمن با گلوله های بی صدا نسل جوان مارا هدف گرفته است.
ازسیره شهدا واز امام شهدا ورهبر انقلاب درس رشادت وایستادگی ومقاومت را بیاموزید وادامه دهنده راهشان باشید.
درپایان از خانواده۱۱شهید دبیرستان تجلیل شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا