اخباراسلایدر بزرگشهرستان

در نظام اسلامی همه‌چیز برای خدمت‌رسانی به مناطق محروم فراهم است

به گزارش نسیم قاین؛سردار سیدضیاءالدین حزنی ظهر امروز در مراسم آغاز طرح سراسری بسیج آبرسانی در خراسان جنوبی که در روستای شیخ علی قائن انجام شد اظهار داشت: در سپاه افتخارات همه ما این است که از اول کنار مردم بودیم.

وی با بیان اینکه “به همه ما تکلیف شده است هوای مردم را داشته باشیم و کنار آنها باشیم” افزود: سپاه در تمام حواث کنار مردم بوده است و اگر خدای نکرده سیل، زلزله یا حوادث دیگری بوده است اگر اولین نهاد نبوده دومین نهاد بوده است و آخرین نهادی هم بوده که از آنجا خارج شده است.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی کشور گفت: در دنیا سراغ نداریم یک نیروی مسلح یک دستش اسلحه است و یک دست بیل و کلنگ و این فقط در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

حزنی عنوان کرد: کارهای خیلی خوبی در استان خراسان جنوبی انجام شده است و کارهای خوبی طی سال آینده در بحث آب، راه روستایی، اشتغال، کمک‌های اجتماعی، جهیزیه و… انجام خواهد شد.

دبیر قرارگاه محرومیت‌زدایی کشور گفت: در کشور همه چیز برای خدمت‌رسانی به مردم محروم فراهم است، هر کس پشت هر میزی از میزهای جمهوری اسلامی ایران نشسته است باید خودش را برای خدمت‌گزاری و نوکری برای مردم آماده کند.

حزنی اضافه کرد: سپاه کنار این مأموریت اصلی و اساسی بحث محرومیت‌زدایی، مردم‌داری، مردم‌یاری، مردم‌دوستی و مردم‌نوازی را در سطح کشور ترویج می‌کند.

مسئول بسیج سازندگی خراسان جنوبی در این مراسم ابراز کرد: طرح بسیج آبرسانی در قالب احداث ۲۶ مجتمع آبرسانی اجرا می‌شود و جمعیت ساکن در ۴۹ روستای استان از آب شرب سالم و بهداشتی برخوردار خواهند شد.

سرهنگ مهدی هنری یادآور شد: عملیات اجرایی آبرسانی به این تعداد روستا با مشارکت شرکت آب و فاضلاب خراسان جنوبی و قرارگاه امام حسن مجتبی(ع) تا پایان سال آینده به اتمام خواهد رسید.

وی گفت: در فاز نخست هفت طرح آبرسانی اجرایی می‌شود و اجرای طرح‌ها در شهرستان‌های مرزی را قرارگاه عملیاتی شهید ناصری نیروی زمینی سپاه و در سایر شهرستان‌ها بسیج سازندگی به‌عهده دارد.

مسئول بسیج سازندگی سپاه انصارالرضا(ع) خراسان جنوبی با اعلام اینکه از مجموع ۲۶ مجتمع آبرسانی ۱۰ مورد در مناطق مرزی و ۱۶ مجتمع در سایر شهرستان‌ها است افزود: برای تکمیل این طرح‌ها از ظرفیت گروه‌های جهادی استفاده خواهیم کرد و در هزینه‌کرد منابع هم ۴۰ درصد صرفه‌جویی خواهیم داشت.

وی گفت: از مسئولان استان درخواست داریم هماهنگی‌های لازم را انجام دهند تا در روند اجرای طرح‌ها دچار بروکراسی اداری نشویم و در بازه زمانی مشخص اجرایی شوند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا