سیاسی

در مکتب شهید سلیمانی گام بردارید

به گزارش نسیم قائن ، مراسم گرامیداشت شهادت سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی وشهدای مقاومت به همت اداره آموزش و پرورش و بسیج دانش آموزی شهید فهمیده در حسینیه شهید سلیمانی قاین برگزار شد.
واقعی مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی دراین مراسم با بیان این که شهید سلیمانی نیرویی انقلابی ومکتبی و ولایی بود ودر دامان گهربار مقتدای خود حضرت امام خمینی(ره) پرورش یافت ودر معیت مقام معظم رهبری تلمذ نمود گفت:او یک سربازولایت و یک بسیجی به تمام معنا و یک انقلابی بود که با نثار خون خود نشان داد که در طول عمر خود آماده رزم وجهاد و پاسخگویی به مقتدا خود و رهبر عزیرمان است.
وی ادامه داد:شهید سلیمانی پرورش یافته نظام ولایت بود و در صحبتها و پیامها و وصیت نامه اش بر پشتیبانی از ولایت فقیه تاکید داشت.
واقعی خطاب به جوانان گفت: در مکتب شهید سلیمانی گام بردارید ودراولین گام وصیت نامه شهید را مطالعه کنید.
وی ادامه داد:وصیت نامه شهید سلیمانی یک نوشتار متفاوت با سایر وصیت نامه هاست ودرس های زیادی برای ما دارد وادامه راه را برای ما مشخص کرده است.
سرهنگ فرحبخش ثانی فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم شهادت شهید سلیمانی و شهدای مقاومت اظهارکرد:شهید سلیمانی اسوه استقامت و ایثار و شهادت بود.
وی افزود:حاج قاسم یک شخص و یک نام نبود بلکه او شناسنامه سراسر پر افتخاری بود که با مدیریت خود توانست تاکتیک های نظامی و سیاسی و اقتصادی و اجتماعی و فرهنگی واخلاقی را به خوبی اجرا کند.
فرحبخش ادامه داد:سلیمانی پرورش یافته مکتب امام خمینی(ره) و مرید برحقش مقام معظم رهبری بود.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا