سیاسی

در روز فتح خرمشهر،مصداق پیروزی مقاومت برجبهه استکبار رقم خورد

به گزارش نسیم قائن ، سرهنگ رضا هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات در مراسم گرامیداشت سوم خرداد که صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم در محل امام زاده زید قاین برگزار شد اظهارکرد:سالروز فتح خرمشهر ،روز پیروزی مقاومت بر جبهه استکبار است.
وی افزود: گرامیداشت این حماسه ،تقویت جبهه مقاومت در مقابل جبهه مخالف با مقاومت که شامل نظام استکبار،صهیونیسم بین الملل ،گروهک های تکفیری و جریان های لیبرالی وابسته به غرب است می باشد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که دراین روز مصداق پیروزی مقاومت برجبهه استکبار رقم خورد گفت: این پیروزی نشان داد که با مقاومت می شود در تمامی صحنه ها و سنگر ها به پیروزی رسید .
وی تصریح کرد: اگر سنگر ها وخرمشهر های پیش رو و سنگر های مختلف اقتصادی ،نظامی،دیپلماسی و سیاسی و.. با مقاومت همراه نباشد منجر به شکست خواهد شد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در پایان ضمن تقدیر و تشکر از حضور اقشار مختلف بسیجیان و مسئولین ادارات و نهادها در این مراسم گفت:امیدواریم با برگزاری این گونه جلسات و یادواره ها و به خصوص یادواره شهدای شهرستان که مهر ماه امسال برگزار خواهد شد بتوانیم در فتح خرمشهر های پیش رو گام های موثری برداریم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا