سیاسی

درس دشمن شناسی را باید از شهید سلیمانی ها آموخت/امنیت و سرافرازی امروز ما به برکت خون شهداست

به گزارش نسیم قائن ، یادواره شهدای مقاومت و گرامیداشت یاد و خاطره شهید سلیمانی در محل زندان قاین برگزار شد.
دراین مراسم که به همت پایگاه بسیج شهید لاجوردی این اداره وبا حضور جمعی از مسئولین شهرستان و مددجویان زندان برگزار شد سرهنگ فرحبخش فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که یاد و خاطره شهدا باید همیشه زنده نگه داشته شود گفت: امنیت و سرافرازی امروز ما به برکت خون شهداست.
وی ادامه داد:برگزاری این محافل ومجالس برای انتقال روحیه ایثار و فداکاری و ازخود گذشتگی شهدای عزیر به نسل جوان و جامعه امروزی است وما باید از از شهدا درس بگیریم.
فرحبخش ادامه داد:شهدا در طول دوران انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس بهترین سرمایه و جان خودشان را برای حفظ اسلام و قرآن درطبق اخلاص گذاشتند و همه ما مدیون آنها هستیم.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در بخش دیگری از سخنانش به دهه بصیرت و فتنه ۸۸ اشاره کرد و گفت: فتنه ۸۸ بزرگترین چالش سیاسی و اجتماعی برای نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
وی افزود:این فتنه یک برنامه تعیین شده و طراحی شده از ۲۰ سال پیش بود و انتخابات و تقلب دراین انتخابات یک بهانه بود وگرنه هدف اصلی دشمن اصل نظام و انقلاب و اسلام و لایت بود.
فرحبخش اضافه کرد:برخی از خواص بی بصیرت داخلی با امید دادن به دشمنان و درراس آنها آمریکا زمینه این فتنه را مهیا کردند.
وی با بیان این که سال ۸۸ یک تاریخ در نظام جمهوری اسلامی است و باید به تمام ابعادآن اندیشیده شود گفت:فتنه ۸۸ نباید به فراموشی سپرده شود و باید از گذشته درس گرفت.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات درادامه گفت: مردم بصیر و آگاه ما که درهمه صحنه ها حضور فعالی دارند در ۹ دی به صحنه آمدند و حماسه ای دیگر را رقم زدند و دشمنی را که ۲۰ سال برای نابودی نظام نقشه هایی را طراحی کرده بود شکست دادند و می توان گفت: حماسه ۹ دی یک انقلاب دیگر در جمهوری اسلامی ایران بود.
سرهنگ فرحبخش درادامه با اشاره به رشادتهای سردار سلیمانی وبا بیان این که شجاعت و تدبیر و اخلاص این شهید زبانزدعام و خاص بود گفت: اگر حاج قاسم به یک جایگاه بین المللی می رسد به خاطر مکتبی است که برگرفته از مکتب سید الشهدا ومکتب امام (ره) است که درآن مکتب رشد کرده است.
وی افزود: برخی از مسئولین باید درس دشمن شناسی را از شهید سلیمانی بیاموزندچرا که دشمن شناسی قوی حاج قاسم باعث پیروزی جبهه مقاومت شد.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات در بخش پایانی سخنان خود با اشاره به موفقیت های جوانان این کشور در ساخت موشک با برد ۲ هزار کیلومتر گفت: وقتی مدیریت درست و صحیحی وجود داشته باشد در همه عرصه ها می توانیم موفق باشیم و قطعا عدم موفقیت در حل مشکلات به دلیل سوء مدیریت وبی تدبیری است.
وی افزود: وقتی ما توان ساخت موشک با برد ۲هزار کیلومتر را داریم آیا نمی توانیم مشکلات معیشتی مردم را حل کنیم؟کشوری که به فرموده رهبری ۷درصد ذخائر زیرزمینی دنیا را دارد آیا با روی پای خود ایستادن و باتدبیر و مدیریت درست نمی توانیم بر مشکلات اقتصادی غلبه کنیم؟ چرا برخی از غرب گرایان حل مشکلات معیشتی مردم رادر نگاه به غرب گره می زنند؟قطعا وقتی ما روی پای خود بایستیم وبه داشته های خود تکیه کنیم ونگاهمان به غرب نباشد قطعا این پیروزی ها حاصل خواهدشد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا