سیاسی

خدمت رسانی و امید آفرینی بسیج باعث مایوس کردن دشمن شده است

به گزارش نسیم قائن ، سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع)خراسان جنوبی در مراسم بهره برداری از قنات نارگندل شهرستان قاینات با اشاره به فعالیت های بسیج در عرصه های مختلف گفت:دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران با همه توان به فکر تفرقه در بین ما هستند ونمی خواهند که ما به سوی هدف خود حرکت کنیم.
وی افزود: بسیج این ارتش الهی ماموریت های بسیار متنوعی را انجام می دهد و می تواند برای تمام دنیا الگو باشد وهرکشوری که از بسیج الگو گرفته،موفق بوده است.
فرمانده سپاه انصار الرضاا(ع)در ادامه گفت: بسیج در همه عرصه ها موفق بوده است ومقبولیتهایی دارد و امروز خدمت رسانی و امید آفرینی بسیج باعث مایوس کردن دشمن شده است .
سردار قاسمی با بیان این که بسیجیان به محض این که فرمانی داده می شود منتظر دستور ونامه نیستند و جهادی وار کار خود را آغاز می کنند گفت: بسیج در عرصه های امنیتی،فرهنگی،اجتماعی،عمرانی،اقتصادی و … پرچم دار و جلو دار است .
وی ادامه داد: بسیجی در بحران ها نیز بدون هیچ گونه توقعی جلو دار بوده است و نه نام و نشانی می خواهد ونه به دنبال درجه و پستی بوده است
قاسمی افزود: بسیاری نیز دراین مسیر تهمت هایی را به بسیج می زننداما آنچه برای بسیج مهم است خدمت رسانی و کمک به عموم جامعه است.
وی ضمن تقدیر و تشکر از خدمات بسیجیان در دوران مقابله با بیماری کرونا نیز گفت: در کرونا بسیجیان خوش درخشیدند و کمک های زیادی نیز به آسیب دیدگان به کرونا از سوی بسیج داده شد.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) اظهارکرد: برخی ها ۹۵ درصد کارهای مثبت بسیج را نمی بینند و۵ درصد تاخیرهایی که گاها لازمه کار بسیج است را می بینند همان را بزرگ می کنند درحالی که بسیج کارهای برزمین مانده بزرگی را در کنار دولت برعهده گرفته است.
قاسمی ادامه داد: بسیج ابتکار و خلاقیت و انرژی و ایمان را دارد اما پول ندارد واین آمادگی را دارد تا هر دستگاهی که می خواهد اقدامی را انجام دهد با ترک مناقصه به بسیج واگذار کند وبسیجیان بدون هیچ چشم داشتی دراین پروژه ها فعالیت خواهند کرد.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع) در بخش پایانی سخنان خود ضمن تشکر از گروههای جهادی اظهارکرد: بسیجیان در کنار همه این مقبولیت هایی که دارند با مظلومیت هایی هم مواجه هستند وباید از این مظلومیت ها حمایت شود چرا که دشمن می خواهد بسیج توسری خور شود و روحیه و تفکر بسیجی در کشور اوج نگیرد.
سجادی مدیرجهاد کشاورزی قاین نیز دراین مراسم بیان داشت: قنات نارگندل با اعتباری بالغ بر ۸۰میلیون تومان با مشارکت بسیج سازندگی وجهادکشاورزی شهرستان و نیز خودیاری اهالی روستا به بهره برداری و ۲۵ خانوار از مزایای آن بهره مند شدند.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا