سیاسی

خدمتگزاری به مردم در سایه عدالت اجتماعی /استفاده از توان نخبگان ودانشگاهیان وگروههای سیاسی در توسعه شهرستان

به گزارش نسیم قائن ، مشیرالحق عابدی فرماندار قاین درآئین تکریم ومعارفه ،پس از دریافت حکم مسئولیت خود اظهارکرد:امیدوارم بتوانم جزء اولین ها برای خدمات رسانی به مردم باشم.
وی افزود: برای حاکمیت بخشیدن به ارکانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی خدمت گذاری بهترین روش است .
عابدی ادامه داد:خدمتگزاری به مردم در سایه عدالت اجتماعی به صورت ویژه نمایان می شود.
وی تصریح کرد:عدالت محوری در خدمت به مردم و عدم توجه به باسواد و بی سواد ،پایین محله و بالا محله می تواند اعتماد مردم را نسبت به مسئولین دو صد چندان کند.
فرماندار قاین در ادامه اظهارکرد:توجه به مسائل اقتصادی و آسیب های اجتماعی با تعامل دستگاههای اجرایی،امامان محترم جمعه و جماعات ،نیروهای نظامی و انتظامی قابل انجام است وبرای گذر از این موضوعات ،با تمام تلاش خدمت خواهد شد.
وی افزود:اجرای سیاست های ابلاغی اقتصاد مقاومتی روشی برای رسیدگی نتیجه بخش به حل مشکلات مبتلا به منطقه است. و تامین امنیت یکی دیگر از وظایف اصلی در حوزه ماموریت خدمتی است که براساس گزارشات در شهرستان قاینات مشکل خاصی نداریم.
عابدی بیان داشت:فرصت خدمت بسیار زودگذر است و همدلی فی مابین گروهها و جناح های سیاسی در شهرستان مورد توجه خواهد بود وامید آن دارم که با تلاش تمامی گروههای سیاسی و جناحی حاضر در شهرستان که دل در گرو پیشرفت قاینات بزرگ دارند بتوانیم روسفید مردم شهرستان باشیم.
وی درپایان گفت:توسعه مفهومی درون زاست ،وبا تاکید بر توانمندی و افزایش مشارکت سیاسی اجتماعی مردم محقق می شود و قول می دهم از تمام نخبگان،دانشگاهیان و گروههای سیاسی در توسعه شهرستان استفاده شود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا