سیاسی

حمایت از تولید داخلی ،موجب ناکامی توطئه های دشمن می شود

به گزارش نسیم قائن ، حجت الاسلام والمسلمین عبدالهی امام جمعه اسفدن در خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تشکر از برگزارکنندگان جشن میلاد نور به وظایف ما در زمان غیبت صاحب الزمان اشاره کرد و اظهار داشت: مهمترین وظیفه ما در زمان غیبت پیروی از جانشین امام زمان (عج) می باشد که باید ولی فقیه را در قول و عمل قبول داشت نه اینکه امام زمان را قبول داشت ولی نائب امام را قبول نداشته باشد که امروز نائب امام زمان حضرت امام خامنه ای می باشد.
وی با بیان اینکه حفظ نظام واجب است بیان داشت: برادران و خواهران این نظام زمینه ساز قیام مصلح کل است و خیلی خونها برای بدست آوردنش ریخته شده است در یک زمان حضور در جبهه به دستور امام لازم بود و امروز حمایت از منویات رهبری و خواسته های رهبر در خصوص حمایت ازشعار سال (حمایت از کالای ایرانی ) و نباید گفته شود که این موضوع به ماربطی ندارد.
خطیب جمعه اسفدن در ادامه به سخنان مقام معظم رهبری در دیدار با کارگران و کارفرمایان اشاره کرد و ابراز داشت: تنها را مقابله با جنگ اقتصادی آمریکا خرید کالای داخلی و تکیه بر توانایی های داخلی و چشم ندوختن به بیگانگان است.
وی با بیان اینکه کارگران مجاهدین جبهه های اقتصادی محسوب می شوند گفت: اگر ما بتوانیم به توفیق الهی و عزم راسخ ملت و تلاش مسئولان تولید داخلی را رونق بخشیم بخش عمده ای از توطئه های دشمنان ناکام خواهد ماند.
حجت الاسلام عبدالهی افزود:رهبری دراین دیدارها از فتنه های جدید آمریکا در منطقه، سخن گفتند و هشدار دادند که آمریکا می خواهد برای مقابله با نظام اسلامی بعضی دولت های منطقه را با ایران درگیر جنگ کند که اگر این کشورها عقل داشته باشند نباید فریب آمریکا را بخورند وباید از سرنوشت صدام که به تحریک آمریکا به ایران حمله کرد عبرت بگیرند.
وی گفت: نوکران آمریکا در منطقه بدانند اگر با جمهوری اسلامی روبرو شوند تابوتشان آبهای خلیچ فارس خواهد بود و جز شکست چیزی نصیبشان نخواهد شد.
امام جمعه اسفدن با بیان اینکه رئیس جمهور آمریکا اعلام کرده در روز ۲۲ اردیبهشت درباره ماندن و یا خارج شدن از برجام تصمیم خواهد گرفت خاطرنشان ساخت: ایران اسلامی و انقلابی را از چه می ترسانید یک روز اصرار می کنید که بیاید مذاکره کنیم و یک روز دیگر با ناز و غمزه می گویید از برجام خارج شویم ؟؟
وی گفت: ایران از روز اول هم می دانست که از این مذاکرات آبی برایش گرم نمی شود و به همین خاطر به شما اعتماد نداشت و چنانچه از برجام خارج شوید این ادعای ایران در غیر قابل اعتماد بودن شما ثابت می کند و مایه بی آرویی غرب و پایان اعتبار سیاسی شما خواهد بود.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا