سیاسی

حفظ جایگاه و اهمیت بانوان در دستگاههای اجرایی بسته به عملکرد آنان دارد

به گزارش نسیم قائن ، دکتر مشیرالحق عابدی فرماندار شهرستان قاینات در جلسه کارگروه امور بانوان و خانواده شهرستان، گفت: بانوان می توانند با همفکری و استفاده از ظرفیت های نیروی انسانی موجود در این شهرستان اقدامات ارزشمندی را برای حوزه بانوان و خانواده رقم بزنند.
وی ادامه داد: رابطین امور بانوان می توانند از توان دستگاه های اجرایی در اجرای برنامه های حوزه بانوان و خانواده بخوبی استفاده نمایند.
عابدی با بیان این که حفظ جایگاه و اهمیت بانوان در دستگاه های اجرایی بسته به عملکرد آنان داردگفت: در راستای اعتلا و حفظ جایگاه بانوان، هیچ کس بهتر از خود آنان نخواهد توانست در جهت حفظ این جایگاه تلاش کند چراکه خودباوری زمینه ساز این مهم می باشد.
وی با تاکید بر برنامه ریزی ودستور کار مشخص برای جلسات امور بانوان گفت: جمع آوری بانک اطلاعاتی از بانوان فرهیخته شهرستان قطعا در تصمیم سازی های حوزه بانوان اثربخش و ارزشمند خواهد بود.
موسوی مشاور امور بانوان فرمانداری قاین دراین جلسه گفت::زنان نیمی از جامعه ما را تشکیل می دهند ودرهمه عرصه ها حضور فعال و پویایی دارند و اگر به این قشر بی توجهی شود به نیمی از جامعه نیز بی توجهی شده است .
وی با ارائه گزارشی از فعالیت های بانوان شهرستان گفت: در طی یک سال گذشته همایش ها و برنامه های زیادی در حوزه فعالیت بانوان انجام شده است .
موسوی به راه اندازی بانک اطلاعاتی زنان تحصیل کرده شهرستان اشاره کرد و گفت: در راستای فعالیت های بانوان نی زاز ایده های برتر و قابل اجرایی در حوزه بانوان استقبال می کنیم.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا