سیاسی

حضور استاندار خراسان جنوبی در روستاهای گزنو،بیهود و کُره و بررسی مشکلات+ تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، استاندار خراسان جنوبی به همراه اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه و جمعی از مسئولین شهرستان قاینات از روستاهای کره،بیهود و گزنو بازدید کرد.
دراین بازدید ها دهیاران و اعضای شورای روستا به بیان مشکلات روستاها پرداختند.
درروستای بیهود مشکلاتی همچون طرح هادی روستا،آسفالت جاده بیهود به نوغاب پسکوه،روکش آسفالت جاده بیهود به گریمنج،اینترنت و آنتن دهی شبکه همراه،تکمیل سالن ورزشی،احداث پمپ بنزین و پاریگاه اورژانس۱۱۵ از سوی شورا و دهیار مطرح شد.
استاندار طی تماس های تلفنی با مدیران کل و مسئولین مربوطه، تک تک موضوعات راپیگیر شد و گفت: تمام تلاش ما این است که درخواست های مردمی اجرایی شود.
لازم به ذکر است که یکی از سرمایه گذاران بیهودی برای ایجاد پمپ گاز و بنزین در روستا اعلام آمادگی کرد و استاندار و فرماندار قول مساعد در تسهیل اخذ مجوزات را دادند.
همچنین استاندار قول داد مشکل اینترنت روستای بیهود در۶ ماهه اول امسال رفع خواهد شد.
اهالی روستای گزنو نیز خواستار پیگیری مشکلات پیش روی این روستا شدند.
استاندار طی تماس با مدیرکل کمیته امداد،آقای سلم آبادی قول تامین تنور گازی برای کلیه خانوارها با همکاری فرمانداری شهرستان ،اهدای سبد معیشتی به کلیه خانوار های گزنو راداد ،همچنین استانداراز پرداخت کمک هزینه ۲ میلیونی برای سرپرستان خانوار روستای گزنو و۵۰ میلیون تومان جهت ساخت سرویس بهداشتی مسجد گزنونیز خبرداد.
معتمدیان همچنین با حضور در روستای کره با سرمایه گذار اقامتگاه بوم گردی دیدار و با ارائه مشکلات پیش روی این سرمایه گذار ،طی تماس تلفنی با مدیر کل میراث فرهنگی و مسئول صندوق کار آفرینی امید استان خواستار تسریع در روند اجرایی شدن این طرح و اعطای وام به سرمایه گذار را داد.
دراین دیدار اعضای شورای روستا و دهیار کره به بیان مشکلات روستا پرداختند
کمبود اعتبار دهیاری روستا با توجه به سرانه جمعیتی،تسهیل در ارائه وام به سرمایه گذار بخش خصوصی برای ساخت اقامتگاه،آسفالت حدود ۵ کیلیومتر از جاده روستایی کره،سفتوک،خنجوک ،مشکل اینترنت،حل مشکل برق از جمله درخواستها بود که استاندار دستور طرح مطالعاتی واجرایی جاده سفتوک به خنجوک و را صادر کرد.
همچنین افزایش اعتبار دهیاری از دیگر موضوعاتی بود که استاندار قول پیگیری و اجرایی شدن آن را داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا