سیاسی

حاج قاسم مالک اشتر زمان و الگوی همه ماست/جابه جایی ها باعث رشد و ترقی فرماندهان می شود

به گزارش نسیم قائن ، سردار قاسمی فرمانده سپاه انصار الرضا(ع)در مراسم تکریم و معارفه فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان وجشنواره مالک اشترقاینات گفت: افتخار ما این است که خادم مردم و ایثارگران و خانواده شهدا و جانبازان هستیم.
وی با اشاره به الگو گرفتن از شهدا به سیره حاج قاسم سلیمانی اشاره داشت وگفت: حاج قاسم مالک اشتر ماست و باید الگوی همه ما باشد.
وی با اشاره به اوضاع منطقه نیز بیان داشت: همان طور که شاهد هستیم دشمنان ما به خصوص آمریکا هر روز منزوی تر شده و تحریم ها و توطئه های جدیدی را بر علیه کشور ما مطرح می کند .
سردار قاسمی ادامه داد: دشمن در حاشیه تحولات منطقه قرار گرفته است و هرچه بیشتر هزینه می کند کمتر نتیجه می گیرد.
فرمانده سپاه انصار الرضا(ع)بارها مقام معظم رهبری خطاب به سران قوا و نمایندگان مجلس و شورای نگهبان و شورای تشخیص مصلحت نظام و … فرموده اند که راهبرد مقاومت پیروز است و راهبرد مذاکره پیروز نیست و لذا همه ما باید این موضوع مهم را مد نظر داشته باشیم.
وی در بخش دیگری از سخنان خود ضمن تقدیر و تشکر از رده های مختلف بسیج وبا اشاره به انتخاب نیروهای بسیجی در جشنواره مالک اشتر گفت: بسیجیان به وضع موجود نبایستی اکتفا کنند و باید هر روز رشد و پیشرفت داشته باشند و ایستادگی و رکود از رده های بسیج پذیرفته نیست و قابل قبول نمی باشد.
سردار قاسمی با بیان این که اشراف فرماندهی دیدبان در سازمان ماست گفت: دورترین نقاط ها و پایگاههای بسیج باید دیده شوند و ضعف ها تبدیل به قوت شوند.
درادامه فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) خراسان جنوبی با معرفی فرمانده جدید سپاه قاینات بیان داشت: هر جابه جایی در سازمان باعث ترقی و رشد فرماندهان ما بوده است و مدیریت های موفق باید به عنوان الگو نیز معرفی شوند.
وی ادامه داد: خلاقیت و نوآوری از آیتم های فرماندهان موفق ما بوده است و امیدواریم سرهنگ فرحبخش نیز با تعامل و همراهی و همدلی با مسئولین شهرستان همانند سایر فرماندهان سابق سپاه قاینات موفق و موید باشند.
درپایان از زحمات۳۰ ماهه سرهنگ هزاری تقدیر و سرهنگ فرحبخش ثانی به عنوان فرمانده جدید سپاه قاینات معرفی شد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا