سیاسی

جذب پزشک متخصص در درمانگاه تامین اجتماعی قاین ضروری است

به گزارش نسیم قائن ، دکتر ابوالفضل سبحانی اظهار کرد: در سال جاری برخی از مشکلات درمانگاه تأمین اجتماعی قاین مرتفع شده است.
وی از کمبود پزشک متخصص در این درمانگاه خبر داد و گفت: با توجه به محرومیت منطقه و عدم رغبت پزشکان متخصص برای کار در شهرستان قاین نیاز به مساعدت جدی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند و خصوصا شبکه بهداشت و درمان شهرستان قاین در بکارگیری پزشکان متخصص داریم.
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی قاین ادامه داد: توسعه و بازسازی فضای درمانگاه، راه اندازی اتاق جمع آوری زباله و تجهیز سالن انتظار به صندلی استاندارد و آب سرد کن از اقدامات انجام شده در این مرکز درمانی است.
سبحانی ادامه داد: همچنین با نصب یک دستگاه کیوسک نوبت دهی سیستم نوبت دهی به صورت الکترونیکی انجام می شود.
وی همچنین از جذب نیروی انسانی پزشک عمومی، دندان پزشک و داروساز برای این درمانگاه خبر داد گفت: یک دستگاه سونوگرافی نیز از سوی سازمان تامین اجتماعی به درمانگاه اختصاص داده شده که به محض اینکه پزشک متخصص رادیولوژی درخواست همکاری بدهد این دستگاه را نصب و راه اندازی می‌کنیم.
رئیس درمانگاه تامین اجتماعی قاین بیان کرد: همچنین یک دستگاه یونیت دندان پزشکی و جرم گیری نیز به تجهیزات درمانگاه اضافه شده است.
دکتر سبحانی یادآور شد: در حال حاضر مشکل فضا نداریم اما مشکل نیروی انسانی داریم و انشاءالله پس از جذب نیروی انسانی مورد نیاز درمانگاه به صورت دو شیفت فعالیت خواهد کرد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا