اخبارشهرستان

جانشین فرمانده سپاه انصارالرضا(ع): دشمن وحدت مردم را در اغتشاشات نشانه گرفته بود

سردار یوسفی گفت: :رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بود و دشمن وحدت را در موضوع اغتشاشات هدف قرار داده بود و می‌خواست مردم را مقابل هم قرار بدهد.

به گزارش نسیم قاین، شب گذشته مراسم بزرگداشت یاد و خاطره شهدای امنیت با حضور مردم ولایی سینیدر و مسئولان در مسجد فاطمه الزهرا (س) این روستا برگزارشد.

سردار یوسفی جانشین سپاه انصارالرضا(ع)  خراسان جنوبی در یادواره شهدای امنیت روستای سینیدر از توابع قاینات گفت: دشمنان تمام تلاش خودرا دراین ایام دارند و همه اینها یک معنی ومفهوم دارد که میخواهند مردم را از نظام وانقلاب جدا کنند واین مردم هستند که همیشه پشتیبان انقلاب بوده اند.

سردار یوسفی با بیان اینکه شهدا خیلی خوب راه را شناخته بودند و بصیرت خیلی خوبی داشتند اظهار داشت: باید فکر کنیم که این شهدای ما چرا این راه را انتخاب کردند و جانشان را با خدا معامله کردند و فدای دین خدا کردند که این اعتقادات دینی ما هست.

وی گفت:رمز پیروزی انقلاب اسلامی وحدت بود و دشمن وحدت را در موضوع اغتشاشات هدف قرار داده بود و می‌خواست مردم را مقابل هم قرار بده جانشین سپاه انصارالرضا(ع) با اشاره به اینکه برای این نظام خون هزاران شهید ریخته شده است و مسئولین و مردم باید در حمایت از نظام وانقلاب پای کارباشند گفت:علیرغم اینکه کارهای خیلی زیادی در این دولت انجام شده است ولی مشکلات هنوز وجود دارد و مردم در زندگی شان مشکلات اقتصادی را لمس می کنند لذا انتظاری که مردم از مسولین دارند درد دل مردم را گوش کنند.

 

 

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا