سیاسی

ثمره نقش معلمین ما پرورش شهداست /یک معلم است که می تواند شهید سلیمانی پرورش دهد

به گزارش نسیم قائن ، سلمان اسحاقی نماینده مردم قاینات و زیرکوه در مراسم نواخته شدن زنگ سپاس معلم در دبستان شاهد یاس نبی اظهارکرد: در جامعه ای هستیم که ثمره نقش معلمین ما پرورش همین شهداست و یک معلم است که فقط می تواند شهید سلیمانی تربیت کند.
وی افزود: معلم است که می تواند یک نفر را تربیت کند که در میدان به گونه ای مقتدر باشد که افرادی در دیپلماسی بتوانند برای مردم توفیقاتی را کسب کنند.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه با بیان این که یک معلم می تواند به گونه ای شاگرد تربیت کند که در میدان یک رزمنده جان خود را بدهد تا یک شخص در دیپلماسی پای میز مذاکره بنشیند واز موضع اقتدار صحبت کند.
وی افزود: یک معلم می تواند فردی را تربیت کنید که در میدان انقلابی باشد و بتواند منش سیاسی را در دیپلماسی با منش انقلابی پیاده کند .
اسحاقی ادامه داد:مشکلاتی که امروزه در معیشت و صنعت داریم ریشه در تربیت ندارد بلکه ریشه در شبیه خون فرهنگی دارد وما باید با دو فرهنگ غرب و شرق مبارزه کنیم واگر با این ها مبارزه نشود دشمن وارد عرصه می شود و با اعتقادات و ایمان مردم بازی می شود و مردم را در یک دوگانگی میدان و دیپلماسی قرارمی دهد.
نماینده مردم قاینات و زیرکوه بیان داشت: نقش شما معلمین از این جهت که باید به دانش آموز نشان دهید که نام شهید باید زنده بماندسنگین تر است و این نقش شماست که باید نشان دهد اگر اقتدار در میدان نباشد در دیپلماسی ما هیچ موفقیتی نمی توانیم کسب کنیم.
وی در پایان افزود: ما نمایندگان هم وظیفه داریم در مجلس به دنبال معیشت شما معلمین باشیم و دراین راه تمام تلاش خود را در مجلس خواهیم داشت.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا