سیاسی

تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه بسیج سپاه قاین + تصاویر

به گزارش نسیم قائن ، مراسم تکریم و معارفه مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان قاین صبح امروز در محل حسینیه ثارالله (علیه السلام) ناحیه سپاه قاین برگزار شد.
در این مراسم که با حضور قائم مقام نماینده ولی فقیه در خراسان جنوبی، ائمه شهرستان قائنات و سایر مسئولین برگزار گردید از زحمات حجت السلام ملک آبادی مسئول پیشین تقدیر شد و حجت السلام وافی به عنوان مسئول جدید دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج سپاه قاین منصوب گردید.
دراین مراسم سرهنگ هزاری فرمانده سپاه ناحیه قاینات گفت:امام خمینی(ره)در پاسداری از این انقلاب و در دل سپاه، نهاد نمایندگی ولی فقیه را بنا نمودند
وی ادامه داد:قوام سپاه به انقلابی بودن نیروهای آن است ودفتر نمایندگی ولی فقیه بر این موضوع نظارت دارند.
فرمانده سپاه ناحیه قاینات با بیان این که حجت الاسلام ملک آبادی با داشتن روحیه پاسداری و طلبگی در کنار همدیگر به اجرای ماموریت ها در شهرستان کمک کردند و قدر دان زحمات ۴ساله ایشان دراین عرصه هستیم گفت:برای پیشبرد اهداف سپاه و بسیج همه باید در کنار یکدیگر خدمت کنیم.
حجت الاسلام رحمانی امام جمعه قاین نیز در این مراسم بیان داشت:تشکیل جهاد سازندگی ، کمیته انقلاب و سپاه به فرمان امام‌خمینی (ره)بعد از انقلاب از عرصه های مهم درکشور بود که خدمات شایانی را داشتند.
وی در ادامه به درایت امام خمینی (ره)در تشکیل نهاد نمایندگی ولی فقیه در سپاه نیز اشاره داشت و گفت: دراین نهاد مقدس که دشمن هم حساسیت زیادی بر آن داردبیان مسائل عقیدتی و نظارت از وظایف دفتر نمایندگی ولی فقیه است که توانسته است.
حجت الاسلام نوفرستی مسئول نمایندگی ولی فقیه درسپاه انصار الرضا(ع) خراسان جنوبی دراین مراسم با اشاره به رزمایش مومنانه گفت:رزمایش کمک مومنانه افتخاری است که سپاه با سرلوحه قراردادن فرمان مقام معظم رهبری در جهان به ثبت رساند.

وی ادامه داد:در فرهنگ غرب برای کسانی که بیمار هستند و سن و سالی از آنها گذشته است ،میگویند جایی برای پذیرش بیماران نداریم ولی ما این افتخار راداریم که بر اساس آیات قرآن انفاق و کمک کردن را جز افتخارات خود بدانیم.
حجت الاسلام نوفرستی با اشاره به خصوصیت های سردار سلیمانی گفت:حاج قاسم وقتی خالصانه کار می کند جهان به او افتخار می کند و ماهم الگویمان در خدمت رسانی حاج قاسم ها خواهد بود.
وی در بخش پایانی سخنان خود بیان داشت:حجت الاسلام ملک آبادی در طول ۴ سال خدمت با تعامل بین حوزه های علمیه و ادارات و نهادها و برنامه های سازمانی کارنامه قابل قبولی در شهرستان ارائه دادند که جای تقدیر و تشکر دارد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا