اجتماعیاخبارشهرستان

توقیف کامیون با ۲۳۸ کیلو موادافیونی در قاین

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی از کشف 238 مواد افیونی در بازرسی از یک دستگاه کامیون بنزخبر داد و گفت: در این رابطه 2 متهم دستگیر شده است.

به گزارش نسیم قاین، سرهنگ “حسن شجاعی نسب” اظهار داشت: ماموران انتظامی شهرستان”قاین” با کسب اخبار واصله از پلیس فرودگاه خراسان رضوی مبنی بر حمل محموله مواد مخدر توسط سوداگران مرگ در محورهای مواصلاتی این شهرستان، بلافاصله تیم های عملیاتی مبارزه با مواد مخدر جهت بررسی موضوع اعزام شدند.

وی بیان داشت: ماموران انتظامی هنگام کنترل محورهای مواصلاتی شهرستان”قاین” به یک دستگاه کامیون باری بنز مشکوک شدند و با علائم هشدار دهنده به راننده دستور ایست دادند.

فرمانده انتظامی استان خراسان جنوبی افزود: ماموران پس از هماهنگی با مقام قضائی در بازرسی تکمیلی از کامیون، ۲۳۸ کیلو مواد افیونی شامل ۱۶۵ کیلو حشیش و ۷۳ کیلو تریاک که به طرز ماهرانه ای جاساز شده بود، کشف کردند.

سرهنگ شجاعی نسب خاطر نشان کرد: ماموران در این رابطه یک دستگاه کامیون توقیف و ۲ متهم را دستگیر کردند که به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

این مقام ارشد انتظامی به قاچاقچیان مواد مخدر و سوداگران مرگ هشدار داد: پلیس با چشمانی بیدار تحرکات قاچاقچیان و برهم زنندگان نظم و امنیت عمومی را رصد می کند و اجازه ناامنی و جولان به آنان نخواهد داد.

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا