سیاسی

توزیع شش هزار ثوب لباس بین دانش آموزان محروم خراسان جنوبی/ تجهیز مدارس استان به دو هزار میز و صندلی

به گزارش نسیم قائن به نقل ازمهر ، سید علی طالبی ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران اظهارداشت:خیران موسسه خیرین جامعه یاوری فرهنگی تهران هزینه تهیه شش هزار ثوب لباس برای دانش آموزان محروم استان را تامین کردند.
وی با بیان اینکه این لباسها بین دانش آموزان بی بضاعت استان توزیع می شود، افزود:این لباس ها تا پایان مهرماه در تمام مناطق توزیع می شود.
وی با بیان اینکه سال گذشته لباس آماده شده بین دانش آموزان توزیع شده است، افزود: امسال مبلغ مورد نیاز تامین و البسه با سایز دانش آموزان دوخته می شود.
طالبی عنوان کرد: خیران این موسسه مبلغ ۱۵۰ میلیون تومان برای تهیه و دوخت این لباس ها پرداخت کردند.
وی با بیان اینکه در این راستا به ازای هر دانش آموز ۲۰۰ هزار ریال پرداخت شده است، افزود: بنابر تشخیص مدیران مدارس دانش آموزان محروم شناسایی و لباس دریافت می کنند.
وی با بیان اینکه این موسسه از سال ۸۵ در خراسان جنوبی فعال است، افزود: این مجموعه در زمینه مدرسه سازی فعالیت دارد.
وی یادآورشد: خیران این مجموعه تاکنون در ساخت بیش از ۲۸۰ مدرسه مشارکت کرده اند.
تجهیز مدارس استان به دو هزار میز و صندلی
معاون نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس خراسان جنوبی اظهارداشت: این نهاد مدارسی را که احداث و نوسازی کرده با تجهیز میز و صندلی تحویل می دهد.
وی اضافه کرد: در این راستا دو هزار و ۶۰۰ میز،نیمکت و صندلی امتحانات در مدارس تازه تاسیس استان تهیه شده است.
وی با بیان اینکه در آستانه سال تحصیلی جدید هزار و ۵۰۰ نیمکت و ۸۰۰ میز برای مدارس استان تامین و تجهیز شده است، افزود: همچنین ۳۰۰ صندلی امتحانات نیز برای این مدارس استان تهیه شده است.
وی با بیان اینکه این تجهیزات در ۱۰ مدرسه تازه احداث از سوی این سازمان توزیع شده، عنوان کرد:هزینه تجهیز این مدارس توسط نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس پرداخت شده است.
طالبی در خصوص تامین تجهیزات هوشمندسازی مدارس تصریح کرد: در قالب طرح هوشمند سازی مدارس نیز۱۲۰ برد هوشمند، ۱۲۰ پرینتر و ۱۴۰ دستگاه کامیپوتر تجهیز شدند.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا