سیاسی

تنها راه خدمت به مردم وحدت و همراهی واستفاده از خرد جمعی است

به گزارش نسیم قائن ، سید مجتبی علوی مقدم معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری خراسان جنوبی در مراسم تکریم ومعارفه فرماندار قاینات گفت:همه ما مسلمان هستیم ودر نظام مقدس جمهوری اسلامی مکلف به رعایت دستورات دین خدا و پیغمبر اسلام واطاعت محض از ولایت و رهبری هستیم و قطعا خط قرمز ما همین بخش است.
وی افزود:مدیران ومسئولینی که تحت زعامت رهبری عالیقدر مقام معظم رهبری حرکت کنند ودستورات دین خدا وشرع را وقوانین جمهوری اسلامی را مد نظر قرار دهند ودر راستای خدمت گذاری بی منت حرکت کنند در نظام قرار دارند و خارج از این چه به زعم بزرگان دولت و چه مسئولین استان خارج از نظام محسوب می شوند.
علوی مقدم در ادامه بیان داشت:یکی از موضوعات اساسی داشتن طرح وبرنامه برای خدمت بیشتر به مردم است و استدعای من از همه مدیران اجرایی شهرستان این است که بدون داشتن طرح وبرنامه هیچ پروژه ای را آغاز نکنند و اجرای پروژه ها و زیرساختهایی که برای خدمت به مردم قرار است اجرا شود بدون کار مطالعاتی ومصوبات قانونی هم حیف ومیل بیت المال را به دنبال دارد و هم دوباره کاری است ولذا توجه به نظام فنی و اجرایی جزء موضوعات اساسی است که باید مورد توجه فرماندار شهرستان باشد .
وی گفت:محدودیت منابع مالی و اعتباری همه کشور را دچار مشکل کرده است وآنچه که راه نجات ما برای برون رفت از وضعیت است در وهله اول وحدت کلمه وکار تیمی در کنار همدیگر و تلاش و جدیت برای حرکت این کشتی ای است که همه دردرون آن قرار داریم.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری اظهارکرد:اگر اتحاد وهمدلی سرلوحه کار باشدقطعا برکت خداوند متعال با کار جمعی خواهد بود وسرعت عمل بیشتر به کار خواهد داشت .
وی تنها راه خدمت به مردم را وحدت و همراهی واستفاده از خرد جمعی و استفاده از نظرات همه گروهها و جناح های سیاسی ادانست و گفت:کسانی که دسته بندی ها را ملاک عمل قرار دهند فرصت خدمت به مردم را از بین می برند .
علوی مقدم افزود:به خرد جمعی و به حضور همه گروهها و دسته ها نیاز داریم و باید نماینده عالی دولت از همه این گروهها استفاده کند ومنتها به جایگاه حقوقی نیزتوجه شود .
وی برتوجه به پروژه های نیمه تمام،توجه به موضوعات گردشگری در شهرستان با توجه به پتانسیل بسیار خوب منطقه در جهت ایجاد اشتغال و امید به مردم،استفاده از توان و پتانسیل شورای شهر و بخش و استفاده از توان بخش خصوصی ،داشتن طرح وبرنامه ،بارگذاری در منطقه گردشگری باید با برنامه ریزی تاکید کرد و گفت: در اجرای برنامه ها مصوبات گذشته شهرستان مدنظر فرماندار قاینات باشد.
علوی مقدم در بخش پایانی سخنان خود گفت:سیاست دولت در انتصابها روشن و شفاف است و توجه تجربه و تخصص و داشتن، صلاحیت های فردی ودر کنار آن معیار وملاک توانمندیهای فردی مورد تاکید است.
وی افزود:هیچ کدام از جابه جایی ها به معنای بی توجهی به اقدامات هیچ شخصی نیست و ماهم به عنوان فعالان استانی با فرماندار سابق قاین همراه خواهیم بودو در صورت تمایل از تجربه ایشان هم استفاده خواهیم کرد
علوی در پایان گفت:سیاست وشعارمان استفاده از خرد جمعی است وان شاء الله که خدمتگزاران خوبی برای نظام باشیم ومدیون خون شهدا نشویم.
انتهای پیام/

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا