سیاسی

تعلیم و تحصیل علم و آگاهی زیربنای توسعه و تحولات بزرگ اجتماعی است

به گزارش نسیم قائن ، در پیام ‘ وجه الله خدمتگزار’ آمده: بستر تربیت انسان هایی متفکر، پژوهشگر، مستقل، خلاق، واجد مهارت های اساسی زندگی و متخلق به اخلاق و ارزش ها اسلامی و دست های پرتوان برای کار و تلاش می باشد لذا مدرسه و دانشگاه نه تنها مهد پرورش و تعلیم فرزندان جامعه است بلکه ضامن استقلال و پیشرفت کشور نیز می باشد.
در ادامه این پیام آمده: همپایی و همراهی کاروان شتابنده علم و دانش در جهان امروز مستلزم هم اوایی جامعه فرهنگی و دانشگاهی کشور و حضور بانشاط و پویا دانش آموزان و دانشجویان این مرز و بوم می باشد و بی تردید ایجاد بستر و زمینه این همگرایی در گرو توجه مسوولان مسوولیت پذیر دولت تدبیر و امید می باشد.
این پیام می افزاید: تقویت انگیزه و هدایت آنان در مسیر علم و معرفت و تلاش برای حفظ سلامت این سرمایه های گرانقدر بر عهده ماست که با تدبیر و برنامه از فکر و اندیشه این عزیزان صیانت کنیم و دستگاه ها و مسوولین ذیربط نیز در این حوزه از هیچ گونه تلاش و کوششی دریغ نخواهند ورزید.
در این پیام آمده: امیدوارم در سال تحصیلی جدید جامعه بزرگ دانشگاهی و فرهنگی استان مان طلیعه دار کاروان تعالی و توسعه اقتصاد و فرهنگ، با عزم ملی و مدیریت جهادی باشند.
همچنین ضمن گرامیداشت هفته ی دفاع مقدس، یاد و خاطره همه دانش آموزان، دانشجویان و فرهنگیان و دانشگاهیانی که در مدرسه عشق و ایثار ماندگارترین رسم معرفت را تدریس نمودند، گرامی می داریم و هم میثاق می شویم که راه و هدف متعالی شان را تا ظهور حضرت ولی عصر(عج) ادامه خواهیم داد

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا